Soustředění mládeže

I nadále přijímáme přihlášky. V případě nepříznivého vývoje ohledně koronaviru proběhne soustředění v náhradním termínu.

Seznam závazně přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice 6.-10.5.2020 ke dni 29.3.2020

1. Šarátek Jakub (2008, Kunovice), 2. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 3. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 4. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 7. Trampota Tomáš (2007, Kunovice), 8. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 9. Habarta Aleš (2005, Kunovice), 10. Hráček Filip (2008, Kunovice), 11. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 12. Bída Adrian (2008, Kunovice), 13. Duda Vilém (2009, Kunovice), 14. Malík Vojtěch (2010, Němčičky), 15. Zdráhal Lukáš (2009, Kunovice), 16. Pavlíček Matyáš (2004, Kunovice), 17. Ovesný Marek (2009, Němčičky), 18. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 19. Hromádka Vojtěch (2011, Bílovice), 20. Blaha Jan (2003, Bílovice), 21. Šlancar Prokop (2007, Němčičky), 22 Lhota Jiří (2009, Kunovice), 23.- 35. volné

Áčko jede, „B“ vyhrálo v Kostelci

Kunovice A – Holešov A 10:2 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 2, Berger 1, Chvíla, 5 x w.o.

Kunovice A – Kostelec A 10:6 čtyřhra 1, Berger, Šašinka R. po 2, Oharek 1, Chvíla, 5 x w.o.

Bystřice p.Hostýnem B – Kunovice B 11:7 čtyřhra 1, Šašinka A., Juřena po 2, Jančík, Mořický po 1

Kostelec B – Kunovice B 6:12 čtyřhra 1, Šašinka A. 4, Mořický, Jančík po 3, Juřena 1

Holešov C – Kunovice C 8:10 čtyřhra 2, Velan 3, Nožička, Volák po 2, Vlk 1

Horní Bečva – Kunovice C 16:2 Bureš, Velan po 1, Volák

Kunovice D – Újezdec B 1:17 Gabriel 1, Hladík, Chvatík, Tvrdoň

Strání B – Kunovice E 7:11 Juřena L., Fialík po 4, Gabriel 2, Jančar 1

Bánov B – Kunovice F 15:3 Hladík 3, Pavlíček, Trampota, Zajíc

Déčko jistým sestupujícím

žáci:

Kunovice A – Bánov 6:4 Šimůnek M. 3, Zajíc 2, Habarta 1

Kunovice B – KST Hluk B 0:10 Dupal, Hráček, Trampota

dospělí:

Kunovice D – Strání A 9:9 čtyřhra 1, Vlk, Smištík R, Volák po 2, Šimůnek M. 2 ze 3, Bureš 0 z 1

Sp.Hluk C – Kunovice E 7:11 čtyřhra 1, Bureš, Gabriel po 3, Jančar, Juřena po 2

Kunovice F – Uh.Hradiště A 17:1 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Šimůnek O. po 4, Šimůnek M. 2 ze 2, Habarta 1 ze 2

Spanilá jízda Áčka pokračuje

Orel Zlín A – Kunovice A 6:10 čtyřhra 1, Šašinka A., Šašinka R. po 3, Chvíla 2, Oharek 1

Val.Meziříčí B – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Šašinka R., Juřena po 2, Šašinka A. 1

Kunovice B – Otrokovice B 6:12 čtyřhra 2, Autrata 2, Mořický 1, Smištík R., Jančík, 1x WO

Kunovice B – Bylnice A 9:9 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata, Jančík po 2, Hajduk

Kunovice C – Otrokovice C 10:8 čtyřhra 2, Juřena 4, Hajduk 3, Nožička 2, Velan

Kunovice C – Dol.Němčí C 9:9 čtyřhra 1, Nožička3, Velan, Smištíková po 2, Volák 1

Hluk B – Kunovice D 14:4 Vlk 3, Šrom 1, Šimůnek O., Chvatík

Zlechov B – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Bureš, Juřena L. po 3, Zajíc, Hráček

Ostr.N.Ves E – Kunovice F 4:14 čtyřhra 2, Hladík 4, Šimůnek M., Chvatík po 3, Šimůnek O. 2

Pět porážek

žáci:

KST Hluk A – Kunovice A 8:2 Zajíc, Hráček po 1, Habarta

Dol.Němčí A – Kunovice B 7:3 Trampota, Dupal, Dubovský

dospělí:

Kunovice D – O.N.Ves B 2:16 Šimůnek M. 2, Bureš, Chvatík, Stodůlka

Kunovice E – O.N.Ves D 4:14 Juřena L. 3, Fialík 1, Jančar, Gabriel

Nivnice D – Kunovice F 16:2 Hladík, Chvatík po 1, Habarta, Stodůlka

Áčko v divizi už páté, B a C kráčí k záchraně

Kunovice A – Otrokovice A 10:4 čtyřhra 1, Oharek, Berger, Šašinka A. po 2, Šašinka R. 1

Kunovice A – Slavičín A 10:6 čtyřhra 1, Šašinka R. 3, Šašinka A., Berger, Oharek po 2

Zlín B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Mořický 3, Autrata, Juřena po 2, Jančík 1

Bílovice A – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Jančík 3 (!), Autrata, Mořický po 2, Juřena 1

Nivnice B – Kunovice C 5:13 čtyřhra 1 Hajduk, Juřena po 4, Velan 3, Volák 1

Vsetín A – Kunovice C 15:3 Nožička 2, Velan 1, Vlk, Volák

Kunovice D – Nivnice C 2:16 Stodůlka, Rudinská po 1, Tvrdoň, Zajíc

Horní Němčí A – Kunovice E 12:6 Fialík 3, Jančar 2, Bureš 1, Gabriel

Horní Němčí B – Kunovice F 5:13 čtyřhra 1, Šimůnek O. 4, Hladík, Šimůnek M. po 3, Chvatík 2

Po dlouhé době výhra „Déčka“

Kunovice D – Drslavice-Veletiny B 10:8 Vlk, Smištíková, Smištík R., Volák

Kunovice E – Břestek B 18:0 kont., nehráno pro malý počet hráčů hostů

Kunovice F – Drslavice-Veletiny D 7:11 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Šimůnek O. 2, Hladík 1, Rudinská

V duelu ohrožených vyhrálo „B“ v O.N.Vsi

Kunovice A – Dolní Němčí A 6:10 Oharek Šašinka A po 2,  Chvíla, Šašinka R. po 1

Kunovice A – Rožnov p. R. A 10:1 čtyřhra 1, Chvíla 3, Šašinka A., Šašinka R., Oharek po 2

Dolní Němčí B – Kunovice B 12:6 Autrata 3, Mořický 2, Šašinka A. 1, Jančík

ONV A – Kunovice B 8:10 Mořický 4, Autrata 3, Jančík 2, Juřena 1

Slavičín B – Kunovice C 14:4 Juřena 4, Volák, Gabriel, Nožička

Vlčnov A – Kunovice C 12:6 Smištík R,. Volák po 2, Smištíková, Nožička po 1

Bystřice p. L. A – Kunovice D 18:0 kontumačně

Bílovice D – Kunovice E 9:9 čtyřhra 2, Bureš 3, Jančar 2, Juřena L., Gabriel po 1, hosté vedli 8:3 a prohrávali 8:9

Bystřice p. L. C – Kunovice F 16:2  Habarta, Pavlíček po 1, Tvrdoň, Ressler – hosté z důvodu chřipkové epidemie bez 10 hráčů soupisky.