Krajské bodovací turnaje mládeže

Hned 8 hráčů našeho oddílu se zúčastnilo třetího krajského bodovacího turnaje mládeže, který se konal ve Slavičíně. V průběžném pořadí po třech turnajích si nejlépe vede v dorostencích Dominik Šrom, který je aktuálně na 8.místě ze 108 hodnocených. Ve starších žácích je na 20. místě Lukáš Hladík, na 47. Marek Chvatík, o 56.místo se dělí Rosťa Stodůlka s Matyášem Pavlíčkem a 60. je Ondra Šimůnek. Hodnoceno je 76 hráčů. V mladších žácích je Martin Šimůnek na pěkném 13.místě a Aleš Dubovský na 37.místě, hodnoceno je 45 hráčů.

Béčko s náskokem první

Kunovice A – Bystřice p. Hostýnem A 5:10 čtyřhra 1, Šašinka R. 2/4, Oharek, Mořický po 1/3, Autrata

Kunovice A – KST Zlín C 10:3 čtyřhra 1/1, Mořický, Šašinka R. po 2/2, Oharek 1/2, Autrata 1/3, 3x WO

Šarovy B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 1, Berger, Nožička po 3, Hajduk 2, Smištík R. 1

Bojkovice – Kunovice B čtyřhra 2, Berger, Hajduk po 3, Nožička 2, Smištík R. 1

Kunovice C – Dolní Němčí D 14:4 čtyřhra 1, Chvíla, Šašinka A. po 4, Smištík M. 3, Smištíková 2

Kunovice C – Sokol Vsetín 7:11 Chvíla 4, Smištík M. 2, Šašinka A. 1, Smištíková

Zlechov A – Kunovice D 18:0 Jančar, Mléčka, Fialík, Gabriel

Kunovice E – Bánov A 3:15 Bureš 2, Hladík 1, Chvatík, Pospíšil

žáci:
Dol.Němčí B – Kunovice A 3:7 čtyřhra 1, Hladík 3, Šimůnek M. 2, Chvatík 1
Kunovice B – Hluk B 7:3 čtyřhra 1, Stodůlka, Šimůnek O., Zajíc po 2

Déčko vyloupilo Hradiště

Uh.Hradiště B – Kunovice D 4:14 čtyřhra 1, Velan 4, Jančar, Šrom, Volák po 3
Zlechov B – Kunovice E 5:13 čtyřhra 2, Šrom 4, Bureš 3, Gabriel 2, Jančar 2/2, Mléčka 0/2
žáci:
Dol.Němčí A – Kunovice A 7:3 Hladík, Chvatík, Zajíc po 1
Bojkovice A – Kunovice B 1:9 čtyřhra 1, Šimůnek M., Stodůlka po 3, Šimůnek O. 2

Liga žáků

Kunovice A – Bílovice A 3:7 Hladík 2, Šimůnek Martin 1, Chvatík
Kunovice B – Bílovice B 7:3 čtyřhra 1, Šimůnek M., Šimůnek O., Stodůlka po 2

První letošní debakly

Orel Zlín – Kunovice A 10:8 čtyřhra 1, Šašinka R. 4, Oharek 3, Mořický, Autrata

Dolní Němčí A – Kunovice A 10:3 Šašinka R. 2, Oharek 1, Mořický, Autrata

Kunovice B – Hulín B 13:5 čtyřhra 2, Hajduk, Vlk po 4, Nožička 3, Jančar

Kunovice B – Mysločovice 13:5 Vlk, Hajduk, Nožička po 3, Bureš 2

Bojkovice – Kunovice C 11:7 Chvíla 4, Šašinka A., Smištíková po 1, Smištík M. 1/2, Velan 0/2

Šarovy B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Chvíla 3, Šašinka A., Smištíková po 2, Velan 1

Kunovice D – Nivnice C 2:16 čtyřhra 1, Fialík 1, Volák, Kotačka, Rybnikář

Kunovice E – Ostrožská Nová Ves C 3:15 Jančar 2, Gabriel 1, Hladík, Chvatík

3 kolo RP

Drslavice/Veletiny C – Kunovice D 11:7 Volák 4, Velan 2, Fialík 1, Bureš
Horní Němčí – Kunovice E 14:4 Jančar 2, Mléčka, Hladík po 1, Gabriel

Ztratilo pouze Béčko

Kunovice A – Hulín A 10:1 čtyřhra 2, Autrata 3/3, Mořický, Oharek po 2/2, Šašinka R. 1/2

Kunovice A – Otrokovice A 10:6 čtyřhra 2, Šašinka R., Oharek po 3, Mořický, Šašinka A. po 1

Sokol Vsetín – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Berger 4, Vlk 2, Nožička, Smištík R. po 1

Dolní Němčí D – Kunovice B 6:12

Kunovice C – Holešov C 14:4 čtyřhra 2, Šašinka A. 4, Velan 3, Chvíla 2/2, Smištíková 2, Volák 1/2

Kunovice C – Morkovice 15:3 čtyřhra 2, Šašinka A, Chvíla po 4, Smištík M. 3, Velan 2

Bílovice C – Kunovice D 8:10 čtyřhra 1, Volák, Šrom po 3, Fialík 2, Rybnikář 1

Kunovice E -Dolní Němčí F 14:4 čtyřhra 2, Bureš 4, Gabriel, Mléčka po 3, Jančar 2

1. kolo RP

Kunovice D – Vlčnov C 9:9 čtyřhra 2, Volák, Jančar, Fialík po 2, Gabriel 1

Kunovice E – Velehrad B 11:7 čtyřhra 1, Bureš 4, Jančar 3, Mléčka 2, Gabriel 1

2. a 3. kolo

KST Vsetín B – Kunovice A 10:5 Oharek 2/4, Autrata po 2/3, Šašinka R. 1/3, Mořický 0/3

Fryšták – Kunovice A 6:10 čtyřhra 2, Oharek 3/4, Mořický 2/3, Šašinka R 2, Autrata 1/3

Kunovice B – Morkovice 12:6 čtyřhra 1, Vlk, Berger po 4, Nožička 3, Jančar

Kunovice B – Holešov C 15:3 čtyřhra 1, Hajduk, Berger po 4, Vlk, Nožička po 3

Mysločovice – Kunovice C 4:14 Šašinka A. 4, Velan, Chvíla po 3, Smištík M. 2

Hulín B – Kunovice C 3:15 čtyřhra 1, Smištíková, Chvíla po 4, Velan, Šašinka A. po 3