Béčko zachránilo KP I

Dohrávky KP I.

Kunovice B – Šarovy B 15:3 čtyřhra 1, Autrata 4, Jančík, Šašinka A. po 3, Mořický, Juřena 2 ze 2

Kunovice B – Újezdec u Luh. 11:7 čtyřhra 1, Juřena, Vlk po 3, Autrata, Velan po 2

Ukončení regionálních soutěží

Rozhodnutím regionálního svazu stolního tenisu Uherské Hradiště jsou mistrovské soutěže ukončeny a nebudou se dohrávat.

V krajských soutěžích bude hrát pouze Béčko s Újezdcem u Luhačovic a Šarovami.

Soustředění mládeže

Soustředění je z důvodu vyhlášení nouzového stavu v ČR přesunuto na nový termín 24. – 28.září 2020 !!!

Seznam závazně přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice 24.-28.9.2020 ke dni 4.7.2020

1. Šarátek Jakub (2008, Kunovice), 2. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 3. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 4. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 7. Trampota Tomáš (2007, Kunovice), 8. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 9. Habarta Aleš (2005, Kunovice), 10. Hráček Filip (2008, Kunovice), 11. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 12. Bída Adrian (2008, Kunovice), 13. Duda Vilém (2009, Kunovice), 14. Malík Vojtěch (2010, Němčičky), 15. Zdráhal Lukáš (2009, Kunovice), 16. Pavlíček Matyáš (2004, Kunovice), 17. Ovesný Marek (2009, Němčičky), 18. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 19. Hromádka Vojtěch (2011, Bílovice), 20. Blaha Jan (2003, Bílovice), 21. Šlancar Prokop (2007, Němčičky), 22. Zajíc Thomas (2005, Kunovice), 23. Pekař Tomáš (2003, Bílovice), 24. Dupal Dominik (2006, Kunovice), 25. Bereznaj Michal (2005, Bílovice), 26.Hyža Pavel (2005, Bílovice), 27. – 35. volné

Áčko jede, „B“ vyhrálo v Kostelci

Kunovice A – Holešov A 10:2 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 2, Berger 1, Chvíla, 5 x w.o.

Kunovice A – Kostelec A 10:6 čtyřhra 1, Berger, Šašinka R. po 2, Oharek 1, Chvíla, 5 x w.o.

Bystřice p.Hostýnem B – Kunovice B 11:7 čtyřhra 1, Šašinka A., Juřena po 2, Jančík, Mořický po 1

Kostelec B – Kunovice B 6:12 čtyřhra 1, Šašinka A. 4, Mořický, Jančík po 3, Juřena 1

Holešov C – Kunovice C 8:10 čtyřhra 2, Velan 3, Nožička, Volák po 2, Vlk 1

Horní Bečva – Kunovice C 16:2 Bureš, Velan po 1, Volák

Kunovice D – Újezdec B 1:17 Gabriel 1, Hladík, Chvatík, Tvrdoň

Strání B – Kunovice E 7:11 Juřena L., Fialík po 4, Gabriel 2, Jančar 1

Bánov B – Kunovice F 15:3 Hladík 3, Pavlíček, Trampota, Zajíc

Déčko jistým sestupujícím

žáci:

Kunovice A – Bánov 6:4 Šimůnek M. 3, Zajíc 2, Habarta 1

Kunovice B – KST Hluk B 0:10 Dupal, Hráček, Trampota

dospělí:

Kunovice D – Strání A 9:9 čtyřhra 1, Vlk, Smištík R, Volák po 2, Šimůnek M. 2 ze 3, Bureš 0 z 1

Sp.Hluk C – Kunovice E 7:11 čtyřhra 1, Bureš, Gabriel po 3, Jančar, Juřena po 2

Kunovice F – Uh.Hradiště A 17:1 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Šimůnek O. po 4, Šimůnek M. 2 ze 2, Habarta 1 ze 2

Spanilá jízda Áčka pokračuje

Orel Zlín A – Kunovice A 6:10 čtyřhra 1, Šašinka A., Šašinka R. po 3, Chvíla 2, Oharek 1

Val.Meziříčí B – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Šašinka R., Juřena po 2, Šašinka A. 1

Kunovice B – Otrokovice B 6:12 čtyřhra 2, Autrata 2, Mořický 1, Smištík R., Jančík, 1x WO

Kunovice B – Bylnice A 9:9 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata, Jančík po 2, Hajduk

Kunovice C – Otrokovice C 10:8 čtyřhra 2, Juřena 4, Hajduk 3, Nožička 2, Velan

Kunovice C – Dol.Němčí C 9:9 čtyřhra 1, Nožička3, Velan, Smištíková po 2, Volák 1

Hluk B – Kunovice D 14:4 Vlk 3, Šrom 1, Šimůnek O., Chvatík

Zlechov B – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Bureš, Juřena L. po 3, Zajíc, Hráček

Ostr.N.Ves E – Kunovice F 4:14 čtyřhra 2, Hladík 4, Šimůnek M., Chvatík po 3, Šimůnek O. 2