Do nové sezony se šesti družstvy dospělých

Opět po roce bude náš oddíl reprezentovat v mistrovských soutěžích šest družstev dospělých. Obnovené „F“ družstvo je přihlášeno do základní třídy. „ˇÁčko“ bude hrát divizi, „B“ Krajský přebor I.třídy, „C“ krajský přebor II.třídy, „D“ regionální přebor I.třídy a „E“ regionální přebor III.třídy.  V soutěžích žáků jsou přihlášeny dvě družstva.

Nové tváře v našem oddílu

Do nové sezony posílí náš oddíl hned tři hráči. Z Břeclavi přichází zkušená Zita Rudinská a z Uh.Hradiště mladí hráči Martin Jančík a Ondřej Juřena.

Krajské bodovací turnaje mládeže

1.KrBTM 22.9.2018 Hluk

2.KrBTM 6.10.2018 Vsetín

3.KrBTM 3.11.2018 Hluk

4.KrBTM 15.12.2018 Slavičín

KP mužů a žen – jednotlivců 19.1.2019 Slavičín

5.KrBTM 20.1.2019 (neděle) Slavičín

6.KrBTM 16.2.2019 Vsetín

7.KrBTM 2.3.2019 Vsetín

8.KrBTM 6.4.2019 Slavičín

KP družstev žactva a dorostu 20.4.2019 Vsetín

 

Soustředění mládeže ve Strážnici

proběhne ve dnech 4. – 8.5.2018.
Přehled přihlášených hráčů ke dni 19.4.: 1.Hladík Lukáš (2003,Kunovice), 2.Chvatík Marek (2003,Kunovice), 3.Šimůnek Martin (2005,Kunovice), 4.Šimůnek Ondřej (2003,Kunovice), 5.Stodůlka Rostislav (2004,Kunovice), 6.Zajíc Thomas (2005,Kunovice), 7.Dubovský Aleš (2006,Kunovice), 8.Šrom Dominik (2001,Kunovice), 9.Pavlíček Matyáš (2004,Kunovice), 10.Blaha Jan (2003,Bílovice), 11.Pekař Tomáš (2003, Bílovice), 12.Ovesná Jana (2006, Němčičky), 13.Ovesný Marek (2009, Němčičky), 14.Ovesný Josef (2008,Němčičky), 15.Hádlíková Jitka (2005, Němčičky), 16.Komárek Šimon,(2008, Němčičky),17.Cikánek Martin (2003, Otnice u Brna), 18.Oplt Bolek (2004, Otnice u Brna), 19.Mareš Lukáš (2004, Otrokovice), 20.Surý Jakub (2001, Újezdec), 21.Surý David (2006, Újezdec), 22.Šmíd Štěpán (2002, Újezdec), 23.Tománek Petr (2005, Bílovice), 24. Tománek Marek (2004, Bílovice), 25. Ovesná Barbora (?, Němčičky), 26. Holák David (2006, Bílovice), 27. Bednařík Václav (2004, Bílovice), 28. Bednařík Radek (2004, Bílovice), 29. Svoboda Tomáš (2004, Bílovice), 30. Bereznaj Michal (2005, Bílovice), 31. Hyža Pavel (2005, Bílovice), 32. Janků Martin (2000, Bílovice), 33.-38 volné

Propozice 2018

Přihláška 2018

Krajské bodovací turnaje mládeže

Poslední krajský bodovací turnaj mládeže se konal dne 31.3. ve Slavičíně.
Konečné pořadí našich hráčů po sérii osmi turnajů:
Dorostenci (141 hodnocených):
11. Dominik Šrom
Starší žáci (107 hodnocených):
26. Hladík Lukáš
52. Chvatík Marek
54. Šimůnek Ondřej
69. Pavlíček Matyáš
74. Stodůlka Rostislav
Mladší žáci (64 hodnocených)
15. Šimůnek Martin
41. Dubovský Aleš

Valná hromada

Zápis z valné hromady

A je po sezoně

Kunovice A – Kroměříž A 10:1 čtyřhra 1, Mořický 3/3, Berger 2/2, Oharek 1/1, Šašinka R. 0/1

Kunovice A – Val. Mez. B 6:10 Oharek, Šašinka R. po 2, Mořický, Berger po 1

Bystřice p. Lopeníkem – Kunovice B 12:6 Hajduk 3, Vlk 2, Bureš, Kotačka

Kunovice C – Rožnov p. Radhoštěm B 11:7 čtyřhra 2, Chvíla 4, Velan, Šašinka A. po 2, Volák 1

Kunovice C – Kunovice B 6:12 – předehráno

Velehrad – Kunovice D 14:4 Smištík R. 3, Šrom 1, Gabriel, Jančar

Vážany C – Kunovice E 10:8 čtyřhra 1, Šrom 4, Gabriel 2, Fialík 1, Kolář