„B“ řádilo, „C“ si komplikuje situaci

žáci:

Kunovice A – volno

Kunovice B – Ostr.N.Ves 0:10 Šarátek Jiří, Tuček, Sova

Dospělí:

Otrokovice A – Kunovice A 9:9 Berger, Mořický, Oharek, Autrata

Újezdec u Luh. – Kunovice A 4:10 čtyřhra 1, Berger 3/0, Autrata, Mořický, Oharek 2/1

Kunovice B – Otrokovice B 14:4 Chvíla, Jančík, Juřena, Šašinka

Kunovice B – Kostelec u Zlína B 17:1 Chvíla, Jančík, Juřena, Šašinka

Kunovice C – Horní Bečva B 8:10 čtyřhra 1, Nožička 3, Smištíková, Šimůnek O. po 1, Šimůnek M. 2 ze 2 a 2 x w.o.

Kunovice C – Holešov B 3:15 Smištíková, Volák, Šimůnek O. po 1, Hladík

Kunovice D – Vážany-Ořechov B 8:10 čtyřhra 1, Basovník, Chvatík, Kopčil po 2, Hladík 1

Kunovice E – Vážany-Ořechov E 15:3 čtyřhra 2, Bureš, Stodůlka R. po 4, Habarta A. 3, Kozelek 1 ze 3, Zajíc 1 z 1

„D“ porazilo posledního

žáci:

Vážany-Ořechov – Kunovice A odloženo z důvodu obsazené herny

KST Hluk A – Kunovice B 7:3 Stodůlka Jiří 2, Šarátek Jiří 1, Chovanec Tadeáš

Dospělí:

Drslavice-Veletiny C – Kunovice D 6:12 čtyřhra 1, Fialík, Hladík, Volák po 3, Šrom 2

Vážany-Ořechov D – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Kopčil 4, Habarta A., Stodůlka Rost. po 1, Rudinská

Výprask „C“ ve Vidči

Kunovice A – KST Zlín B 7:10 Oharek, Berger, Mořický, Autrata

Kunovice A – Val.Meziříčí B 10:2 Oharek, Berger, Mořický, Autrata

Bystřice p.Host. B – Kunovice B 7:11 čtyřhra 1, Šašinka 4, Juřena 3, Jančík 2, Chvíla 1

Bílovice – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Jančík 3, Chvíla, Juřena po 2, Šašinka 1

Vsetín B – Kunovice C 12:6 Šimůnek M. 3, Smištíková, Nožička, Volák po 1

Vidče – Kunovice C 18:0 Bureš, Hladík, Chvatík, Kopčil

Kunovice D – Spartak Hluk B 7:11 Basovník, Gabriel, Fialík, Volák

Kunovice E – Uh.Ostroh A 6:12 čtyřhra 1, Basovník 3, Stodůlka 2, Habarta T., Pavlíček, Kozelek

3.krajský bodovací turnaj mládeže

proběhl ve dnech 5.-6.listopadu ve Vsetíně za účasti 97 závodníků, z našeho oddílu přijelo 8 hráčů. V turnaji kategorie A obsadil Martin Šimůnek šesté místo, v turnaji B byl Jakub Šarátek čtvrtý. Velmi dobrý výkon odvedl i nejmladší člen našeho týmu Jirka Šarátek, který porazil celou řadu dobrých hráčů.

V průběžném pořadí stojí za zmínku 6. místo Martina Šimůnka v juniorech, 6. místo Tomáše Hoplíčka a 15. místo Jirky Šarátka v nejmladších žácích a osmé místo Jany Švejcarové v mladších žačkách.

Taky „D“ remízovým králem

Dol.Němčí C – Kunovice A 10:5 Oharek 3/1, Autrata 2/1, Mořický a Šimůnek Martin 0/3

Ostr.N.Ves – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Autrata, Mořický po 2, Šašinka 1

Kunovice B – Fryšták 14:4 čtyřhra 2, Chvíla, Šašinka, Juřena O., Jančík po 3

Kunovice B – Rožnov p.R. 17:1 čtyřhra 1, Chvíla, Jančík, Juřena O. po 4, Šimůnek M. 2 ze 2, Hladík 2 ze 2

Nivnice – Kunovice C 9:9 předehráno

Kunovice C – Bylnice 8:10 Smištíková, Nožička po 3, Šimůnek M. 2 ze 2, Hladík 0 ze 2

Kunovice D – Ostr.N.Ves C 9:9 čtyřhra 2, Šimůnek O. 3, Kopčil 2, Basovník 1, Gabriel 1 ze 2, Fialík 0 ze 2

Kunovice E – Bánov C 18:0 kontumačně – nehráno pro malý počet hráčů hostů

Žáci udolali Bílovice, Éčko řádilo

žáci:

Kunovice A – Bílovice 6:4 Habarta Tomáš 3, Šarátek 2, Hoplíček 1

dospělí:

Nivnice C – Kunovice D 9:9 čtyřhra 1, Basovník 3,Kopčil, Gabriel po 2, Hladík 1

Zlechov C – Kunovice E 3:15 čtyřhra 2, Bureš 4, Habarta Aleš, Habarta Tomáš, Stodůlka po 3

Pouze „A“ prohrálo zápas

Žáci:

Kunovice A – Kunovice B 10:0 Habarta T., Šarátek Jakub, Hoplíček, Švejcarová – Podškubka, Stodůlka J., Tuček, Sova, Šarátek Jiří

Dospělí

Kunovice A – Orel Zlín 1:10 Berger 1, Oharek, Mořický, Velan

Kunovice A – Bystřice pod Hostýnem 10:4 čtyřhra 2, Oharek 3/0, Berger 2/1, Mořický 2/1, Šašinka 1/2

Drslavice-Veletiny – Kunovice B 5:13 předehráno

Vlčnov – Kunovice B 3:15 čtyřhr 2,, Jančík, Šašinka po 4, Juřena O. 3, Chvíla 2

Lubná – Kunovice C 5:13 čtyřhra 2, Šimůnek Martin 4, Smištíková 3, Šimůnek Ondřej, Hajduk po 2

Štítná nad Vláří – Kunovice C 9:9 čtyřhra 1, Šimůnek M 4, Smištíková 2, Nožička, Šimůnek O. po 1

Kunovice D – KST Hluk A 15:3 čtyřhra 2, Fialík 4, Šrom, Hladík, Volák po 3

Kunovice E – Uh.Hradiště A 12:6 čtyřhra 2, Kopčil 4, Stodůlka 3, Pavlíček 2, Habarta 1 ze 2, Kozelek 0 ze 2

2.krajský bodovací turnaj mládeže

proběhl ve dnech 9.-10.10.2022 v Ostrožské Nové Vsi za účasti 111-ti závodníků. Z našich hráčů obsadil Martin Šimůnek páté místo, také ostatní hráči našeho oddílu podali solidní výkony – T.Habarta, T.Hoplíček, J.Švejcarová, J.Stodůlka, Jakub a Jirka Šarátkovi a P.Sova.

V průběžném pořadí stojí za zmínku 4.místo Martina Šimůnka v juniorech a 7.místo Tomáše Hoplíčka v nejmladších žácích.

Fotogalerii z nedělního turnaje je možno shlédnout na https://slovacky.denik.cz/ostatni_region/fotogalerie-bodovaci-turnaj-zaku-v-ostrozske-nove-vsi-ovladl-kuchar-20221011.html