Soustředění mládeže Strážnice 7.-11.5.2024

Přehled přihlášených ke dni 19.2.2024 1. Hoplíček Tomáš (2012, Kunovice), 2. Šarátek Jakub (2008, Kunovice), 3. Šarátek Jiří (2011, Kunovice), 4. Srovnalová Eliška (2010, Bílovice), 5. Halmová Katrin (2012, Němčičky), 6. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 7. Číhal Adam (2009, Kunovice), 8. Sýkora Petr (2010, Němčičky), 9. Procházka Adam (2016, Němčičky), 10. Kašný Václav (2010, Bílovice), 11. Habarta Tomáš (2008, Kunovice), 12. Vozár Marian (2012, Němčičky), 13. Němec Matyáš (2010, Kunovice), 14. Hasoň Richard (2010, Kunovice), 15. Uherka Robin (2010, Kunovice) 16. Sova Patrik (2009, Kunovice) 17. Sklenář Sebastian (2010, Kunovice), 18.-19. rezervováno Kunovice, 20.-23 rezervováno Bílovice, 24.-30. volné

6.krajský bodovací turnaj mládeže

proběhl ve dnech 24.-25.2. v Ostrožské Nové Vsi a přestože se konal v termínu jarních prázdnin, zúčastnilo se ho 98 závodníků, z toho 8 hráčů našeho oddílu. Martin Šimůnek obsadil třetí místo a i ostatní naši hráči (Hasoň, Číhal, Šarátek Jakub, Škrabalová, Sova, Stodůlka a Sklenář) tentokrát podali solidní výkony.

„E“ jistým postupujícím

Kunovice C – Ostr.Nová Ves B 10:8 čtyřhra 1, Šrom 4, Šimůnek O. 3, Hladík, Kopčil po 1

Kunovice D – Bánov 12:6 čtyřhra 2, Hladík, Kopčil po 3, Chvatík 2, Volák ze 2, Jančar 0 ze 2

Kunovice E – Spartak Hluk C 16:2 čtyřhra 2, Jančar, Habarta T., Pavlíček po 4, Hoplíček 2

Dvanáctá výhra „D“ v řadě, vítězná série „C“ skončila

žáci:

Kunovice A – Ostr.Nová Ves 10:0 Hoplíček, Stodůlka, Sova, Šarátek Jiří

Vlčnov – Kunovice B odloženo na žádost hostů

dospělí:

Újezdec u Luh. – Kunovice A 7:10 čtyřhra 1, Berger, Oharek 3/1, Mořický 2/1, Šašinka 1/3

Bystřice pod Hostýnem A – Kunovice A 3:10 čtyřhra 1, Berger, Oharek 3/0, Šašinka 2/0, Mořický 1/2

Fryšták – Kunovice B 7:11 čtyřhra 2, Jančík, Juřena po 3, Šimůnek M. 2, Hladík 1

Bystřice pod Hostýnem B – Kunovice B 1:17 čtyřhra 2, Jančík, Juřena, Šimůnek M. po 4, Šimůnek O. 3

Nivnice B – Kunovice C 10:8 čtyřhra 1, Šimůnek O. 3, Nožička, Chvatík po 2, Kopčil

Zlechov A – Kunovice D 5:13 čtyřhra 2, Kopčil 4 (!), Hladík 3, Chvatík, Volák po 2

Zlechov C – Kunovice E 4:14 čtyřhra 2, Bureš, Jančar po 4, Habarta A. 3, Habarta T. 1

V souboji prvního s druhým deklasovalo „D“ Ostrožskou

Kunovice C – Vážany-Ořechov B 14:4 čtyřhra 2, Chvíla, Šrom po 4, Velan 3, Hajduk 1

Kunovice D – Ostr.N.Ves C 15:3 čtyřhra 2, Chvatík, Velan po 4, Hladík 3, Volák 3 ze 3, Kopčil 0 z 1

Kunovice E – Uh.Hradiště A 15:3 čtyřhra 2, Jančar, Kopčil po 4, Habarta A. 3, Bureš 2 ze 2, Šarátek Jakub 0 ze 2

Pouze „B“ ztratilo, jinak sedm víkendových výher

Kunovice A – Horní Bečva 10:3 čtyřhra 2, Berger, Oharek 2/0, Šimůnek M. 2/1, Šašinka 1/2

Kunovice A – Bílovice 10:1 čtyřhra 2, Mořický, Oharek, Šašinka 2/0, Berger 2/1

Kunovice B – Kostelec B 12:6 čtyřhra 1, Juřena 4, Šrom 3, Jančík, Šimůnek O. po 2

Kunovice B – Rožnov p.R. 8:10 čtyřhra 1, Juřena 3, Jančík, Šimůnek M. po 2, Šimůnek O.

Dolní Němčí E – Kunovice C 6:12 čtyřhra 1, Velan 4, Šrom, Nožička po 3, Hajduk 1

Kunovice D – Horní Němčí 14:4 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Velan, Volák po 3

KST Hluk B – Kunovice E 1:17 čtyřhra 2, Bureš, Jančar, Habarta Aleš po 4, Habarta Tomáš 3

dohrávka:

Bílovice C – Kunovice C 2:16

M.Šimůnek ve čtvrtfinále krajského přeboru jednotlivců

Dalšího velmi dobrého umístnění dosáhl náš osmnáctiletý hráče Martin Šimůnek, když v krajském přeboru jednotlivců 27.1.2024 ve Slavičíně postoupil až do čtvrtfinále o obsadil konečné 9.-16.místo. Společně s Antonínem Uhrem z Dolního Němčí šlo o nejlepší umístnění hráčů z našeho okresu. Přeborů ze zúčastnilo 65 hráčů a náš oddíl reprezentovali vedle Radka Šašinky ještě mladíci Ondra Šimůnek a Dominik Šrom. Krajským přeborníkem se stal Michal Nedbálek z KST Zlín.

„D“ i „E“ uspěli v zápasech o čelo tabulky

žáci:

Kunovice A – Dol.Němčí 2:8 Hoplíček 2, Stodůlka, Škrabalová

Zlechov – Kunovice B 5:5 Sklenář 3 (!!!), Štefaník, Chovanec po 1

dospělí:

Bílovice C – Kunovice C odloženo

Kunovice D – Břestek 11:7 čtyřhra 1, Šimůnek, Volák po 3, Chvatík, Velan po 2

Kunovice E – Horní Němčí B 12:6 čtyřhra 1, Bureš 4, Kopčil 3, Basovník, Jančar po 2

Nekompletní „C“ udolalo Bílovice a jde do trháku

žáci:

Bílovice – Kunovice A odloženo na žádost hostů

Kunovice B – Hluk A 3:7 Sklenář, Štefaník, Číhal po 1

dospělí:

Dolní Němčí B – Kunovice A 10:6 Oharek, Berger, Mořický, Jančík

Holešov – Kunovice A 4:10 čtyřhra 1, Mořický 3/0, Oharek, Šimůnek M., Berger 2/1

Val. Meziříčí B – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Šimůnek M., Šimůnek O. po 4, Juřena 3, Chvíla 2

Otrokovice B – Kunovice B 10:8 čtyřhra 1, Juřena 2, Jančík, Chvíla, Šimůnek O. po 1

Kunovice C – Bílovice B 10:8 čtyřhra 1, Šrom 4 (!!!), Nožička 3, Velan 2, Hladík

Bojkovice B – Kunovice D 1:17 čtyřhra 2, Chvatík, Velan, Volák po 4, Hladík 3

Bílovice E – Kunovice E 0:18 čtyřhra 2, Bureš, Habarta A., Jančar po 4, Šarátek Jakub 3 ze 3, Kopčil 1 z 1