Spanilá jízda Áčka pokračuje

Orel Zlín A – Kunovice A 6:10 čtyřhra 1, Šašinka A., Šašinka R. po 3, Chvíla 2, Oharek 1

Val.Meziříčí B – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Šašinka R., Juřena po 2, Šašinka A. 1

Kunovice B – Otrokovice B 6:12 čtyřhra 2, Autrata 2, Mořický 1, Smištík R., Jančík, 1x WO

Kunovice B – Bylnice A 9:9 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata, Jančík po 2, Hajduk

Kunovice C – Otrokovice C 10:8 čtyřhra 2, Juřena 4, Hajduk 3, Nožička 2, Velan

Kunovice C – Dol.Němčí C 9:9 čtyřhra 1, Nožička3, Velan, Smištíková po 2, Volák 1

Hluk B – Kunovice D 14:4 Vlk 3, Šrom 1, Šimůnek O., Chvatík

Zlechov B – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Bureš, Juřena L. po 3, Zajíc, Hráček

Ostr.N.Ves E – Kunovice F 4:14 čtyřhra 2, Hladík 4, Šimůnek M., Chvatík po 3, Šimůnek O. 2

Soustředění mládeže

Seznam závazně přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice 6.-10.5.2020 ke dni 24.2.2020

1. Šarátek Jakub (2008, Kunovice), 2. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 3. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 4. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 7. Trampota Tomáš (2007, Kunovice), 8. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 9. Habarta Aleš (2005, Kunovice), 10. Hráček Filip (2008, Kunovice), 11. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 12. Bída Adrian (2008, Kunovice), 13. Duda Vilém (2009, Kunovice), 14. Malík Vojtěch (2010, Němčičky), 15.- 35. volné

Pět porážek

žáci:

KST Hluk A – Kunovice A 8:2 Zajíc, Hráček po 1, Habarta

Dol.Němčí A – Kunovice B 7:3 Trampota, Dupal, Dubovský

dospělí:

Kunovice D – O.N.Ves B 2:16 Šimůnek M. 2, Bureš, Chvatík, Stodůlka

Kunovice E – O.N.Ves D 4:14 Juřena L. 3, Fialík 1, Jančar, Gabriel

Nivnice D – Kunovice F 16:2 Hladík, Chvatík po 1, Habarta, Stodůlka

Áčko v divizi už páté, B a C kráčí k záchraně

Kunovice A – Otrokovice A 10:4 čtyřhra 1, Oharek, Berger, Šašinka A. po 2, Šašinka R. 1

Kunovice A – Slavičín A 10:6 čtyřhra 1, Šašinka R. 3, Šašinka A., Berger, Oharek po 2

Zlín B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Mořický 3, Autrata, Juřena po 2, Jančík 1

Bílovice A – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Jančík 3 (!), Autrata, Mořický po 2, Juřena 1

Nivnice B – Kunovice C 5:13 čtyřhra 1 Hajduk, Juřena po 4, Velan 3, Volák 1

Vsetín A – Kunovice C 15:3 Nožička 2, Velan 1, Vlk, Volák

Kunovice D – Nivnice C 2:16 Stodůlka, Rudinská po 1, Tvrdoň, Zajíc

Horní Němčí A – Kunovice E 12:6 Fialík 3, Jančar 2, Bureš 1, Gabriel

Horní Němčí B – Kunovice F 5:13 čtyřhra 1, Šimůnek O. 4, Hladík, Šimůnek M. po 3, Chvatík 2

Po dlouhé době výhra „Déčka“

Kunovice D – Drslavice-Veletiny B 10:8 Vlk, Smištíková, Smištík R., Volák

Kunovice E – Břestek B 18:0 kont., nehráno pro malý počet hráčů hostů

Kunovice F – Drslavice-Veletiny D 7:11 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Šimůnek O. 2, Hladík 1, Rudinská

Aktuálně

Kunovice D – Břestek A 7:11 Smištíková 3, Šrom 2, Smištík R., Volák po 1

Velehrad B – Kunovice E 13:5 Bureš 3, Jančar 2, Gabriel, Šimůnek O.

Vlčnov D – Kunovice F 18:0 kont. Nehráno z důvodu účasti devíti hráčů ze soupisky na turnaji mládeže ve Slavičíně a neakceptování naší žádosti o změnu termínu utkání.

Důležité výhry „B“ a „C“

Bystřice p.Hostýnem A – Kunovice A 12:6 Berger, Oharek po 2, Šašinka A., Šašinka R. po 1

Kunovice B – Holešov B 11:7 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata 3, Jančík 2, Juřena 1

Kunovice C – Bystřice p.Hostýmem C 13:5 čtyřhra 2, Juřena 4, Nožička, Velan po 3, Volák 1

Bílovice B – Kunovice D 12:6 Šrom 2, Volák 1, Hladík, Chvatík, 3 x w.o.

Mořický okresním přeborníkem

Senzačního úspěchu dosáhli naši hráči na okresních přeborech v Ostr.Nové Vsi, když v kunovickém finále udolal Tomáš Mořický Víťu Autratu. Ve čtyřhře pak naše dvojice Mořický – Oharek obsadila 3.místo.