Tři první a dvě třetí místa (měsíčník Kunovjan 4/2024)

Velmi dobrou sezónu mají za sebou stolní tenisté Kunovic. „A“ družstvo v divizi a „B“ družstvo v Krajském přeboru I.třídy obsadili shodně třetí místa, což jsou jedny z nejlepších umístnění za poslední dobu. Zbylá tři družstva hrající v okresních soutěžích své soutěžní třídy vyhrála a postupují, přičemž „C“ družstvo se stalo okresním přeborníkem a postupuje do krajské soutěže.

„A“ družstvo se navíc probojovalo až do finále Českého poháru, kde po remíze 5:5 se Vsetínem rozhodl o jejich druhém místu až horší poměr uhraných míčků. Přesto budou společně se Vsetínem reprezentovat Zlínský kraj v celostátní soutěži družstev Českého poháru.

Hráči mládežnických kategorií se účastnili dlouhodobé soutěže družstev žáků i série krajských bodovacích turnajů mládeže, kde naše „výpravy“ patřily k nejpočetnějším. Nejlepšího umístnění v bodovacích turnajích dosáhl v kategorii junioři Martin Šimůnek, který celkově obsadil 3.místo a v pořadí sedmý turnaj, který se konal ve Vsetíně, dokázal v konkurenci 101 závodníků vyhrát. Za zmínku stojí i celkové 12. místo Terezy Škrabalové ve starších žákyních a 13.místo Tomáše Hoplíčka v mladších žácích. V květnu ještě čeká naše mládežníky čtyřdenní soustředění ve Strážnici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr Bures. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.