7.krajský bodovací turnaj mládeže

proběhl v sobotu 3.3. ve Vsetíně a zúčastnilo se ho 91 hráčů.
Výsledky našich hráčů:
dorost: 6. Dominik Šrom (ze 78 hodnocených)
starší žáci: 19. Lukáš Hladík, 30. Marek Chvatík, 41, Ondřej Šimůnek – 60 hodnocených
mladší žáci: 10. Martin Šimůnek, 30. Thomas Zajíc – 37 hodnocených

Žáci vítězně, muži napolovic

Újezdec C – Kunovice D 4:14 čtyřhra 2 Velan 3, Volák 4, Smištík R. 3, Kotačka 2
Strání B – Kunovice E 12:6 Bureš 3, Jančar, Kolář, Rybnikář po 1
žáci:
Nivnice – Kunovice A 2:8 čtyřhra 1, Hladík, Šimůnek M. po 3, Šimůnek O. 1
Ostr.N.Ves – Kunovice B 2:8 čtyřhra 1, Chvatík 3, Zajíc 2, Pavlíček 2

Áčko udolalo Dolní Němčí, Béčko řádilo a je krůček od postupu

Kunovice A – Orel Zlín A 5:10 Autrata, Oharek po 2, Šašinka R. 1, Mořický
Kunovice A – Dol.Němčí A 10:8 čtyřhra 1, Mořický 3, Oharek, Autrata, Šašinka R. po 2
Hulín B – Kunovice B 3:15 Berger, Hajduk, Nožička, Smištík R.
Mysločovice – Kunovice B 2:16 čtyřhra 2, Berger 4, Hajduk 4, Nožička 3, Kotačka 3
Kunovice C – Bojkovice 6:12 Smištíková, Velan, Volák, Šašinka A.
Kunovice C – Šarovy B 9:9 čtyřhra 1, Velan, Smištíková po 3, Volák 2, Gabriel
Kunovice D – Hluk B 6:12 čtyřhra 1, Kotačka 3, Bureš 2, Volák, Zajíc
Kunovice E – Hluk C 14:4 čtyřhra 2, Šrom 4, Jančar, Gabriel po 3, Fialík 2

Žáci řádili

Kunovice D – Zlechov B 12:6 čtyřhra 2, Kotačka, Šrom po 3, Bureš, Volák po 2
Bánov A – Kunovice E 17:1 Jančar 1, Gabriel, Štěpaník, Pospíšil
žáci:
Strání – Kunovice A 0:10 Hladík, Šimůnek M., Šimůnek O.
Bílovice C – Kunovice B 0:10 Chvatík, Stodůlka, Zajíc, Pavlíček

6.krajský bodovací turnaj mládeže

se konal 10.2. ve Slavičíně a mimořádně se vyvedl našim hráčům Dominiku Šromovi, který skončil v juniorech na 5.místě z 96 hodnocených a Martinu Šimůnkovi v mladších žácích – 10.místo z 43 hodnocených.
Netratili se ani naši zástupci ve starších žácích – Lukáš Hladík obsadil 21. a Ondra Šimůnek 39.místo ze 67 hráčů.

Bez ztráty bodu

Kunovice D – Uh.Hradiště B 15:3 čtyřhra 1, Velan, Volák po 4, Hladík, Kolář po 3
Kunovice E – Zlechov B 12:6 čtyřhra 1, Šrom 4, Fialík 3, Bureš, Kolář po 2
žáci:
Kunovice A – Dol.Němčí B 9:1 čtyřhra 1, Hladík, Šimůnek M. po 3, Šimůnek O. 2
Kunovice B – Bojkovice 7:3 čtyřhra 1, Chvatík, Stodůlka po 3, Pavlíček

14.kolo RP

Nivnice C – Kunovice D 14:4 Smištík R., Šrom po 2, Bureš, Gabriel
Ostr.Nová Ves C – Kunovice E 9:9 čtyřhra 1, Bureš, Šrom po 3, Jančar, Kolář po 1

Béčko do trháku !

Hulín – Kunovice A 3:10 Oharek, Autrata, Šašinka R., Šašinka A
Otrokovice – Kunovice A 10:6 Oharek, Šašinka R. po 2, Nožička, Autrata po 1
Kunovice B – Vsetín B 13:5 čtyřhra 2, Berger, Hajduk po 4, Vlk 2, Nožička 1. V zápase prvního s druhým jasně dominovali domácí.
Kunovice B – Dol.Němčí D 9:9 Berger 4, Vlk 3, Nožička 2, Bureš
Holešov C – Kunovice C 8:10 čtyřhra 1, Šašinka A. 4, Smištík M. 3, Smištíková, Velan po 1
Morkovice – Kunovice C 7:11 čtyřhra 1, Šašinka A 4, Smištík M. 3, Smištíková 2, Velan 1
Kunovice D – Drslavice C 9:9 čtyřhra 2, Smištík R. 4, Kotačka, Fialík 1 ze 2, Volák 2, Kolář 0 ze 2
Kunovice E – Horní Němčí 8:10 Šrom 3, Bureš, Kolář po 2, Gabriel 1

13.kolo RP

Kunovice D – Bílovice C 14:4 čtyřhra 1, Velan, Smištík R. po 4, Volák 3, Kotačka 2
Dol.Němčí F – Kunovice E 5:13 čtyřhra 2, Fialík 4, Bureš, Kolář po 3, Gabriel 1