Po 23 letech máme tři družstva žáků

Do třetí části mistrovské soutěže žáků bylo přihlášeno „C“ družstvo Kunovic, což se nám povedlo naposled v sezoně 1995/1996.

Konečná tabulka soutěže žáků 1995/1996:

Finále:

1 Hluk A 9 1 0 67:33 29
2 Ostr.N.Ves A 5 4 1 63:38 24
3 Drslavice 5 1 4 54:46 21
4 Kunovice A 3 3 4 53:47 19
5 Hluk B 2 3 5 52:48 17
6 Ostr.N.Ves B 0 0 10 12:88 10
7 Kunovice B 10 0 0 96:4 30
8 Nivnice 5 2 3 52:48 21
9 Bojkovice 6 0 4 44:56 20
10 Dolní Němčí 4 1 5 44:56 18
11 Kunovice C 3 1 7 39:61 16
12 Hluk C 0 0 10 20:80 10

Aktuálně

Slavičín A – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Autrata 2, Šašinka R. 1, Oharek 1, Šašinka A.

Otrokovice A – Kunovice A 10:6 čtyřhra 1, Oharek 3, Berger, Šašinka R. po 1, Autrata

Kunovice B – Dolní Němčí C 14:4 Mořický, Hajduk po 3, Smištíková 2, Chvíla 1, 5x WO

Kunovice B – Újezdec A 8:10 čtyřhra 1, Mořický 3, Hajduk, Juřena po 1, Chvíla 1/3, Jančík 1/1

Kunovice C – Dolní Němčí D 4:14 Vlk 2, Velan, Juřena po 1, Nožička

Kunovice C – Bystřice p. Hostýnem C 11:7 čtyřhra 1, Nožička 4, Jančík 3/3, Velan 2, Smištíková 1

Kunovice D – Újezdec 10:8 čtyřhra 2, Smištík R. 3, Jančík 2 ze 3, Velan, Volák po 1, Smištíková 1 z 1

Zlechov A – Kunovice E 14:4 Bureš, Jančar po 2, Gabriel, Šimůnek O.

Bánov C – Kunovice F 2:16  čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 4  Chvatík, Šimůnek O. po 3

Soustředění mládeže

Seznam přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice ve dnech 3. – 7.5.2019. (Stav ke dni 9.3.2019)

  1. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 2. Kozelek Daniel (2007, Kunovice), 3. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 4. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 7. Dubovský Aleš (2006, Kunovice), 8. Tománek Petr (2005, Bílovice), 9. Vala Filip (2005, Němčičky), 10. Vala Jakub (2009, Němčičky), 11. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 12. Surý Jakub (2001, Újezdec), 13. Surý David (2006, Újezdec), 14. Mareš Lukáš (2004, Otrokovice), 15. Šrom Dominik (2001, Kunovice), 16. Hráček Filip (2008, Kunovice), 17. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 18. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 19. – 35. volné

V okrese třikrát 17:1

žáci:

Kunovice A – Újezdec u Luh. 6:4 Šimůnek 3, Stodůlka 2, Tvrdoň 1

KST Hluk A – Kunovice B 4:6 Zajíc 3, Hanáček 1, Habarta 2

Kunovice C – Bílovice C 10:0 kontumačně

muži:

Dolní Němčí E – Kunovice D 1:17 čtyřhra 2, Jančík, Šrom, Velan po 3, Volák 3

Kunovice E – Uh.Hradiště A 17:1 čtyřhra 2, Jančar, Šrom po 4, Šimůnek M. 3 ze 3, Gabriel 2, Volák 1 z 1

KST Hluk B – Kunovice F 1:17 čtyřhra 2, Hladík,, Šimůnek M., Šimůnek O. po 4, Chvatík 3

Další komplikace céčka

Kunovice A – Dol.Němčí A 6:10  Oharek 2, Autrata 1, Šašinka A. 1, Šašinka R. 1

Kunovice A – Bystřice pod Host. A 10:3 čtyřhra 1, Oharek, Berger po 3, Šašinka R. 2, Šašinka A. 1

Nivnice A – Kunovice B 13:5 čtyřhra 2, Mořický 2, Vlk 1, Hajduk, Kotačka

Otrokovice B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 1, Mořický 4, Chvíla, Hajduk po 2, Nožička 1

Újezd – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Nožička, Jančík, Juřena po 1, Velan

Bojkovice A – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Jančík 4, Velan 3, Vlk 2, Volák

Kunovice D – Vážany 13:5  čtyřhra 2, Jančík 4, Volák 3, Velan, Smištík R. po 2

Kunovice E – Ostr.N.Ves D 4:14 Hladík, Šimůnek M. po 2, Chvatík, Šimůnek O.

Kunovice F – Bystřice pod.Lop. C 18:0 Jančar, Gabriel, Šimůnek M., Šimůnek O., Hladík (zápas prvního s druhým !!!)

Žáci na výbornou

Kunovice A – Bílovice A 8:2 čtyřhra 1, Šimůnek 3, Stodůlka, Zajíc po 2

Kunovice B – Bojkovice A 5:5 Hanáček 3, Habarta, Ressler po 1

Bílovice B – Kunovice C 2:8 čtyřhra 1, Pavlíček 3, Dubovský, Hráček po 2