Kunovice A – KST Zlín B 7:10  čtyřhra 1,Oharek, Šašinka R. po 2, Berger, Šašinka A. po 1

Kunovice A – Slušovice 10:8 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 3, Berger 2, Šašinka A. 1

 Bystřice p. Hostýnem B – Kunovice B 7:11 Mořický 4, Chvíla, Juřena po 3, Hajduk 1

Dolní Němčí B – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Mořický, Juřena po 4, Chvíla 3, Hajduk 2

Vlčnov A – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Jančík 2, Velan, Nožička po 1, Volák

ONV A – Kunovice C 13:5 Jančík 3, Velan 2, Vlk, Volák

Kunovice D – Komňa A 18:0 kontumačně

Kunovice E – Strání B 13:5 čtyřhra 1, Šrom 4, Bureš 3, Jančar, Gabriel po 2

Kunovice F – Uherský Ostroh B 18:0 Hladík, Chvatík, Šimůnek M., Šimůnek O.

žáci:

Bystřice pod Lopeníkem – Kunovice B 4:6 čtyřhra 1, Zajíc 3, Habarta, Hanáček po 1

Hluk B – Kunovice C 8:2 čtyřhra 1, Hráček 1, Dubovský, Pavlíček

Nivnice – Kunovice A odloženo

Aktuálně

Slavičín A – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Autrata 2, Šašinka R. 1, Oharek 1, Šašinka A.

Otrokovice A – Kunovice A 10:6 čtyřhra 1, Oharek 3, Berger, Šašinka R. po 1, Autrata

Kunovice B – Dolní Němčí C 14:4 Mořický, Hajduk po 3, Smištíková 2, Chvíla 1, 5x WO

Kunovice B – Újezdec A 8:10 čtyřhra 1, Mořický 3, Hajduk, Juřena po 1, Chvíla 1/3, Jančík 1/1

Kunovice C – Dolní Němčí D 4:14 Vlk 2, Velan, Juřena po 1, Nožička

Kunovice C – Bystřice p. Hostýnem C 11:7 čtyřhra 1, Nožička 4, Jančík 3/3, Velan 2, Smištíková 1

Kunovice D – Újezdec 10:8 čtyřhra 2, Smištík R. 3, Jančík 2 ze 3, Velan, Volák po 1, Smištíková 1 z 1

Zlechov A – Kunovice E 14:4 Bureš, Jančar po 2, Gabriel, Šimůnek O.

Bánov C – Kunovice F 2:16  čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 4  Chvatík, Šimůnek O. po 3

Aktuálně

Holešov A – Kunovice A 10:4 Šašinka A. 3, Berger 1, Autrata

Vsetín B – Kunovice A 10:2 Berger 2, Šašinka A., Autrata, Mořický

Kunovice B – Holešov B 11:7 čtyřhra 1, Mořický, Chvíla po 3, Hajduk, Juřena po 2

Kunovice B – Hulín A 16:2 čtyřhra 2, Hajduk, Mořický po 4, Chvíla 3, Velan 2/2, Smištík M. 1/2

Kunovice C – Vidče 13:5  čtyřhra 2, Jančík, Nožička, Velan po 3, Smištíková 2

Kunovice C – Hluk A 7:11 čtyřhra 1, Nožička 3, Smištíková, Juřena po 1, Jančík 1/2, Vlk 0/2

Velehrad A – Kunovice D 8:10 čtyřhra 2, Velan, Jančík po 3, Smištík R., Volák po 1

Kunovice E – Bystřice p. L. B 2:16  Jančar, Hladík po 1, Šimůnek M., Gabriel

Vážany E – Kunovice F 2:16  čtyřhra 2, Jančar, Hladík, Šimůnek M. po 4, Šimůnek O. 2

Mořický na přeborech třetí ve dvouhře, i ve čtyřhře s Nožičkou

Na okresních přeborech v Ostrožské Nové Vsi dosáhl Tomáš Mořický na třetí místo ve dvouhře, když v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze Pavla Žmolíka z TJ Nivnice, kterému podlehl v pěti setech. Na druhém místě se umístil Lukáš Polášek z Bílovic, na třetím místě doplnil Tomáše Mořického Zdeněk Fibichr z Dolního Němčí.

Ve čtyřhrách naše dvojice Nožička – Mořický obsadila také bronzovou pozici, když nestačila na bílovickou dvojici Polášek – Šiller. Vítězi se stali domácí Mahdalíček s Mikoškou.

Žáci:

Vážany-Ořechov – Kunovice A 1:9 čtyřhra 1, Šimůnek M., Tvrdoň po 3, Zajíc 2

Kunovice B – Bílovice B 5:5  Dubovský, Habarta po 2, Pavlíček 1

Dospělí:

Kunovice A – Valašské Meziříčí A 0:10 Šašinka R., Šašinka A., Oharek, Autrata

Kunovice A – Kroměříž A 5:10 Berger, Oharek po 2, Šašinka R. 1, Autrata

Kostelec A – Kunovice B 11:7 Chvíla 4, Mořický 3, Smištíková

Fryšták A – Kunovice B 12:6  čtyřhra 1, Chvíla, Mořický po 2, Šašinka A. 1, Nožička (pochvala a poklona hráči za příkladný přístup a hlavně za bojovnost)

Bílovice A – Kunovice C 12:6 čtyřhra 1, Velan 2, Jančík, Juřena, Vlk po 1

Bystřice p. Lopeníkem A – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Juřena 4, Jančík, Velan po 2, Smištík M. 1

Kunovice D – Břestek A 5:13 Smištík R. 3, Šrom 2, Bureš, Volák

Kunovice E – Hluk C 7:11 čtyřhra 1, Jančar 2, Mléčka 1, Gabriel 1, Bureš 1/2, Rudinská 1/2

Vlčnov E – Kunovice F 10:8 čtyřhra 1, Hladík, Šimůnek M., Chvatík po 2, Šimůnek O. 1

A je po sezoně

Kunovice A – Kroměříž A 10:1 čtyřhra 1, Mořický 3/3, Berger 2/2, Oharek 1/1, Šašinka R. 0/1

Kunovice A – Val. Mez. B 6:10 Oharek, Šašinka R. po 2, Mořický, Berger po 1

Bystřice p. Lopeníkem – Kunovice B 12:6 Hajduk 3, Vlk 2, Bureš, Kotačka

Kunovice C – Rožnov p. Radhoštěm B 11:7 čtyřhra 2, Chvíla 4, Velan, Šašinka A. po 2, Volák 1

Kunovice C – Kunovice B 6:12 – předehráno

Velehrad – Kunovice D 14:4 Smištík R. 3, Šrom 1, Gabriel, Jančar

Vážany C – Kunovice E 10:8 čtyřhra 1, Šrom 4, Gabriel 2, Fialík 1, Kolář

Béčko slaví postup do KP1, Áčko zachráněno

KST Zlín C – Kunovice A 10:8 Oharek, Berger po 3, Autrata, Šašinka R. po 1

Bystřice p. Hostýnem – Kunovice A 10:8 čtyřhra 1, Mořický, Oharek, Autrata po 2, Šašinka R. 1

Kunovice B – Šarovy B 12:6 Kotačka 3, Hajduk 2, Nožička, Vlk 1,  5x WO

Kunovice B – Bojkovice 14:4 čtyřhra 1, Berger 3, Hajduk 2, Vlk, Nožička po 1, 6x WO

Dolní Němčí D – Kunovice C 12:6 čtyřhra 1, Chvíla, Velan po 2, Volák 1, Gabriel

Sokol Vsetín – Kunovice C 7:11 Chvíla 4, Smištíková 3, Smištík M., Velan po 2

Kunovice D – Veletiny B 8:10 čtyřhra 1, Velan 3, Smištík R. 2, Volák, Šrom po 1

Kunovice E – Komňa B 8:10 čtyřhra 2, Jančar, Bureš po 2, Koláč, Gabriel po 1

V kraji bez prohry

Kunovice A – KST Vsetín B 9:9 Berger, Oharek po 3, Šašinka R. 2, Autrata 1

Kunovice A – Fryšták A 10:8 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 3, Autrata 2, Mořický 1/3, Šašinka A. 0/1

Morkovice – Kunovice B 6:12 čtyřhra 2, Berger 4, Hajduk 3, Vlk 2, Nožička 1

Holešov C – Kunovice B 5:13 čtyřhra 2, Berger 4, Nožička 3, Vlk 2, Hajduk 2/2, Kotačka 1/2

Kunovice C – Mysločovice 10:8 čtyřhra 1, Smištíková, Šašinka A po 3, Velan 2, Smištík M. 1

Kunovice C – Hulín B 15:3 čtyřhra 1, Šašinka A, Smištík M. po 3, Smištíková 2, Velan 1, 5x WO

Vlčnov C – Kunovice D 5:13 – předehráno

Velehrad B – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Šrom 3, Gabriel, Kolář po 1, Bureš 1 ze 2, Jančar 0 ze 2

Béčko s náskokem první

Kunovice A – Bystřice p. Hostýnem A 5:10 čtyřhra 1, Šašinka R. 2/4, Oharek, Mořický po 1/3, Autrata

Kunovice A – KST Zlín C 10:3 čtyřhra 1/1, Mořický, Šašinka R. po 2/2, Oharek 1/2, Autrata 1/3, 3x WO

Šarovy B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 1, Berger, Nožička po 3, Hajduk 2, Smištík R. 1

Bojkovice – Kunovice B čtyřhra 2, Berger, Hajduk po 3, Nožička 2, Smištík R. 1

Kunovice C – Dolní Němčí D 14:4 čtyřhra 1, Chvíla, Šašinka A. po 4, Smištík M. 3, Smištíková 2

Kunovice C – Sokol Vsetín 7:11 Chvíla 4, Smištík M. 2, Šašinka A. 1, Smištíková

Zlechov A – Kunovice D 18:0 Jančar, Mléčka, Fialík, Gabriel

Kunovice E – Bánov A 3:15 Bureš 2, Hladík 1, Chvatík, Pospíšil

žáci:
Dol.Němčí B – Kunovice A 3:7 čtyřhra 1, Hladík 3, Šimůnek M. 2, Chvatík 1
Kunovice B – Hluk B 7:3 čtyřhra 1, Stodůlka, Šimůnek O., Zajíc po 2

První letošní debakly

Orel Zlín – Kunovice A 10:8 čtyřhra 1, Šašinka R. 4, Oharek 3, Mořický, Autrata

Dolní Němčí A – Kunovice A 10:3 Šašinka R. 2, Oharek 1, Mořický, Autrata

Kunovice B – Hulín B 13:5 čtyřhra 2, Hajduk, Vlk po 4, Nožička 3, Jančar

Kunovice B – Mysločovice 13:5 Vlk, Hajduk, Nožička po 3, Bureš 2

Bojkovice – Kunovice C 11:7 Chvíla 4, Šašinka A., Smištíková po 1, Smištík M. 1/2, Velan 0/2

Šarovy B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Chvíla 3, Šašinka A., Smištíková po 2, Velan 1

Kunovice D – Nivnice C 2:16 čtyřhra 1, Fialík 1, Volák, Kotačka, Rybnikář

Kunovice E – Ostrožská Nová Ves C 3:15 Jančar 2, Gabriel 1, Hladík, Chvatík