Béčko s náskokem první

Kunovice A – Bystřice p. Hostýnem A 5:10 čtyřhra 1, Šašinka R. 2/4, Oharek, Mořický po 1/3, Autrata

Kunovice A – KST Zlín C 10:3 čtyřhra 1/1, Mořický, Šašinka R. po 2/2, Oharek 1/2, Autrata 1/3, 3x WO

Šarovy B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 1, Berger, Nožička po 3, Hajduk 2, Smištík R. 1

Bojkovice – Kunovice B čtyřhra 2, Berger, Hajduk po 3, Nožička 2, Smištík R. 1

Kunovice C – Dolní Němčí D 14:4 čtyřhra 1, Chvíla, Šašinka A. po 4, Smištík M. 3, Smištíková 2

Kunovice C – Sokol Vsetín 7:11 Chvíla 4, Smištík M. 2, Šašinka A. 1, Smištíková

Zlechov A – Kunovice D 18:0 Jančar, Mléčka, Fialík, Gabriel

Kunovice E – Bánov A 3:15 Bureš 2, Hladík 1, Chvatík, Pospíšil

žáci:
Dol.Němčí B – Kunovice A 3:7 čtyřhra 1, Hladík 3, Šimůnek M. 2, Chvatík 1
Kunovice B – Hluk B 7:3 čtyřhra 1, Stodůlka, Šimůnek O., Zajíc po 2

První letošní debakly

Orel Zlín – Kunovice A 10:8 čtyřhra 1, Šašinka R. 4, Oharek 3, Mořický, Autrata

Dolní Němčí A – Kunovice A 10:3 Šašinka R. 2, Oharek 1, Mořický, Autrata

Kunovice B – Hulín B 13:5 čtyřhra 2, Hajduk, Vlk po 4, Nožička 3, Jančar

Kunovice B – Mysločovice 13:5 Vlk, Hajduk, Nožička po 3, Bureš 2

Bojkovice – Kunovice C 11:7 Chvíla 4, Šašinka A., Smištíková po 1, Smištík M. 1/2, Velan 0/2

Šarovy B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Chvíla 3, Šašinka A., Smištíková po 2, Velan 1

Kunovice D – Nivnice C 2:16 čtyřhra 1, Fialík 1, Volák, Kotačka, Rybnikář

Kunovice E – Ostrožská Nová Ves C 3:15 Jančar 2, Gabriel 1, Hladík, Chvatík

Ztratilo pouze Béčko

Kunovice A – Hulín A 10:1 čtyřhra 2, Autrata 3/3, Mořický, Oharek po 2/2, Šašinka R. 1/2

Kunovice A – Otrokovice A 10:6 čtyřhra 2, Šašinka R., Oharek po 3, Mořický, Šašinka A. po 1

Sokol Vsetín – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Berger 4, Vlk 2, Nožička, Smištík R. po 1

Dolní Němčí D – Kunovice B 6:12

Kunovice C – Holešov C 14:4 čtyřhra 2, Šašinka A. 4, Velan 3, Chvíla 2/2, Smištíková 2, Volák 1/2

Kunovice C – Morkovice 15:3 čtyřhra 2, Šašinka A, Chvíla po 4, Smištík M. 3, Velan 2

Bílovice C – Kunovice D 8:10 čtyřhra 1, Volák, Šrom po 3, Fialík 2, Rybnikář 1

Kunovice E -Dolní Němčí F 14:4 čtyřhra 2, Bureš 4, Gabriel, Mléčka po 3, Jančar 2

1. kolo RP

Kunovice D – Vlčnov C 9:9 čtyřhra 2, Volák, Jančar, Fialík po 2, Gabriel 1

Kunovice E – Velehrad B 11:7 čtyřhra 1, Bureš 4, Jančar 3, Mléčka 2, Gabriel 1

2. a 3. kolo

KST Vsetín B – Kunovice A 10:5 Oharek 2/4, Autrata po 2/3, Šašinka R. 1/3, Mořický 0/3

Fryšták – Kunovice A 6:10 čtyřhra 2, Oharek 3/4, Mořický 2/3, Šašinka R 2, Autrata 1/3

Kunovice B – Morkovice 12:6 čtyřhra 1, Vlk, Berger po 4, Nožička 3, Jančar

Kunovice B – Holešov C 15:3 čtyřhra 1, Hajduk, Berger po 4, Vlk, Nožička po 3

Mysločovice – Kunovice C 4:14 Šašinka A. 4, Velan, Chvíla po 3, Smištík M. 2

Hulín B – Kunovice C 3:15 čtyřhra 1, Smištíková, Chvíla po 4, Velan, Šašinka A. po 3

Dobrý start do mistrovských soutěží

Nivnice A – Kunovice A 5:10 čtyřhry 2, Berger 3/3 (!!!), Oharek 3/4, Mořický, Autrata po 1/3

Kunovice B – Rožnov p. Radhoštěm B 10:8 čtyřhra 1, Berger 3, Hajduk, Nožička, Vlk po 2

Bystřice p. Lopeníkem – Kunovice C 8:10 čtyřhry 2, Chvíla, Šašinka A. po 3, Velan 2, Smištíková

Konec sezóny

Kunovice A – Bystřice p. Hostýnem A 10:2 čtyřhra 2, Šašinka R. 3/3, Oharek 2/2, Autrata 2/3, Mořický 1/2

Kunovice A – Otrokovice A 9:9 čtyřhra 1, Autrata 3/3, Oharek 3, Mořický, Šašinka A. po 1, Chvíla 0/1

Kunovice B – Hulín B 7:11 čtyřhra 1, Autrata 4, Mořický 2, Hajduk, Berger

Kunovice B – Slavičín B 9:9 čtyřhra 2, Autrata 4, Vlk 2, Mořický 1, Berger

Bystřice p. Hostýnem C – Kunovice C 10:8 Šašinka A. 3, Smištík, Smištíková po 2, Velan 1

Otrokovice C – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Smištíková, Smištík po 3, Šašinka A. Velan po 1

Vlčnov B – Kunovice D 6:12 čtyřhra 2, Nožička, Velan po 4, Rybnikář 2, Volák

Vlčnov C – Kunovice E 5:13  čtyřhra 2, Bureš, Rybnikář, Šrom po 3, Kolář 2

Kunovice F – Vlčnov D 3:15 Gabriel 2, Hladík 1, Pospíšil, Štěpaník

19. a 20. kolo

Dolní Němčí A Kunovice A 10:5 Šašinka R. 3, Oharek 2, Mořický, Chvíla

Orel Zlín – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Chvíla, Oharek, Šašinka R., Mořický po 1

Dolní Němčí C – Kunovice B 10:8 Nožička 3, Vlk, Bureš po 2, Smištík R. 1

Kostelec C – Kunovice B 9:9 Autrata 4, Berger 3, Vlk 2, Bureš

Kunovice C – Dolní Němčí C 11:7 Šašinka A. 2, Smištíková, Smištík po 1, Velan, 5x WO – hosté ve 3

Kunovice C – Hluk A 15:3 čtyřhra 1, Smištík, Šašinka A. po 4, Smištíková, Velan po 3

Vážany A – Kunovice D 8:10 čtyřhra 1, Nožička, Hajduk po 3, Rybnikář 2, Volák 1

Komňa A – Kunovice E 16:2 Fialík, Kolář, Šrom, Gabriel

Kunovice F – Újezdec D 4:14 Mléčka 3, Hladík 1, Štěpaník, Pospíšil