„Déčko“ postupuje do kraje !!!

žáci:

Kunovice A – Bánov 7:3 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Stodůlka 2, Zajíc 1

Kunovice B – Komňa 3:7 Pavlíček, Hanáček, Habarta po 1

Kunovice C – KST Hluk C 10:0 Ressler, Dubovský, Hráček

dospělí:

Bílovice B – Kunovice D 7:11 čtyřhra 2, Jančík, Velan po 3, Smištíková 2, Volák 1

Komňa B – Kunovice E 8:10 čtyřhra 1, Gabriel 4 (!!!), Bureš 3, Jančar, Hladík po 1

Kunovice F – Vážany E 9:9 čtyřhra 1, Šimůnek M. 4, Chvatík, Šimůnek O. po 2, Zajíc

Kunovice A – KST Zlín B 7:10  čtyřhra 1,Oharek, Šašinka R. po 2, Berger, Šašinka A. po 1

Kunovice A – Slušovice 10:8 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 3, Berger 2, Šašinka A. 1

 Bystřice p. Hostýnem B – Kunovice B 7:11 Mořický 4, Chvíla, Juřena po 3, Hajduk 1

Dolní Němčí B – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Mořický, Juřena po 4, Chvíla 3, Hajduk 2

Vlčnov A – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Jančík 2, Velan, Nožička po 1, Volák

ONV A – Kunovice C 13:5 Jančík 3, Velan 2, Vlk, Volák

Kunovice D – Komňa A 18:0 kontumačně

Kunovice E – Strání B 13:5 čtyřhra 1, Šrom 4, Bureš 3, Jančar, Gabriel po 2

Kunovice F – Uherský Ostroh B 18:0 Hladík, Chvatík, Šimůnek M., Šimůnek O.

žáci:

Bystřice pod Lopeníkem – Kunovice B 4:6 čtyřhra 1, Zajíc 3, Habarta, Hanáček po 1

Hluk B – Kunovice C 8:2 čtyřhra 1, Hráček 1, Dubovský, Pavlíček

Nivnice – Kunovice A odloženo

„F“ v předstihu vítězem základní třídy

Břestek – Kunovice D 7:11 čtyřhra 1, Jančík 4, Velan 3, Smištíková 2, Smištík R 1 ze 3., Volák 0 z 1

Spartak Hluk C – Kunovice E 6:12 čtyřhra 1, Bureš, Šrom po 3, Gabriel 2, Volák 2 ze 2, Fialík 1 z 1

Spartak Hluk D – Kunovice F 0:18 Hladík, Chvatík, Šimůnek O., Rudinská

Po 23 letech máme tři družstva žáků

Do třetí části mistrovské soutěže žáků bylo přihlášeno „C“ družstvo Kunovic, což se nám povedlo naposled v sezoně 1995/1996.

Konečná tabulka soutěže žáků 1995/1996:

Finále:

1 Hluk A 9 1 0 67:33 29
2 Ostr.N.Ves A 5 4 1 63:38 24
3 Drslavice 5 1 4 54:46 21
4 Kunovice A 3 3 4 53:47 19
5 Hluk B 2 3 5 52:48 17
6 Ostr.N.Ves B 0 0 10 12:88 10
7 Kunovice B 10 0 0 96:4 30
8 Nivnice 5 2 3 52:48 21
9 Bojkovice 6 0 4 44:56 20
10 Dolní Němčí 4 1 5 44:56 18
11 Kunovice C 3 1 7 39:61 16
12 Hluk C 0 0 10 20:80 10

Aktuálně

Slavičín A – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Autrata 2, Šašinka R. 1, Oharek 1, Šašinka A.

Otrokovice A – Kunovice A 10:6 čtyřhra 1, Oharek 3, Berger, Šašinka R. po 1, Autrata

Kunovice B – Dolní Němčí C 14:4 Mořický, Hajduk po 3, Smištíková 2, Chvíla 1, 5x WO

Kunovice B – Újezdec A 8:10 čtyřhra 1, Mořický 3, Hajduk, Juřena po 1, Chvíla 1/3, Jančík 1/1

Kunovice C – Dolní Němčí D 4:14 Vlk 2, Velan, Juřena po 1, Nožička

Kunovice C – Bystřice p. Hostýnem C 11:7 čtyřhra 1, Nožička 4, Jančík 3/3, Velan 2, Smištíková 1

Kunovice D – Újezdec 10:8 čtyřhra 2, Smištík R. 3, Jančík 2 ze 3, Velan, Volák po 1, Smištíková 1 z 1

Zlechov A – Kunovice E 14:4 Bureš, Jančar po 2, Gabriel, Šimůnek O.

Bánov C – Kunovice F 2:16  čtyřhra 2, Hladík, Šimůnek M. po 4  Chvatík, Šimůnek O. po 3

V okrese třikrát 17:1

žáci:

Kunovice A – Újezdec u Luh. 6:4 Šimůnek 3, Stodůlka 2, Tvrdoň 1

KST Hluk A – Kunovice B 4:6 Zajíc 3, Hanáček 1, Habarta 2

Kunovice C – Bílovice C 10:0 kontumačně

muži:

Dolní Němčí E – Kunovice D 1:17 čtyřhra 2, Jančík, Šrom, Velan po 3, Volák 3

Kunovice E – Uh.Hradiště A 17:1 čtyřhra 2, Jančar, Šrom po 4, Šimůnek M. 3 ze 3, Gabriel 2, Volák 1 z 1

KST Hluk B – Kunovice F 1:17 čtyřhra 2, Hladík,, Šimůnek M., Šimůnek O. po 4, Chvatík 3

Další komplikace céčka

Kunovice A – Dol.Němčí A 6:10  Oharek 2, Autrata 1, Šašinka A. 1, Šašinka R. 1

Kunovice A – Bystřice pod Host. A 10:3 čtyřhra 1, Oharek, Berger po 3, Šašinka R. 2, Šašinka A. 1

Nivnice A – Kunovice B 13:5 čtyřhra 2, Mořický 2, Vlk 1, Hajduk, Kotačka

Otrokovice B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 1, Mořický 4, Chvíla, Hajduk po 2, Nožička 1

Újezd – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Nožička, Jančík, Juřena po 1, Velan

Bojkovice A – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Jančík 4, Velan 3, Vlk 2, Volák

Kunovice D – Vážany 13:5  čtyřhra 2, Jančík 4, Volák 3, Velan, Smištík R. po 2

Kunovice E – Ostr.N.Ves D 4:14 Hladík, Šimůnek M. po 2, Chvatík, Šimůnek O.

Kunovice F – Bystřice pod.Lop. C 18:0 Jančar, Gabriel, Šimůnek M., Šimůnek O., Hladík (zápas prvního s druhým !!!)

Žáci na výbornou

Kunovice A – Bílovice A 8:2 čtyřhra 1, Šimůnek 3, Stodůlka, Zajíc po 2

Kunovice B – Bojkovice A 5:5 Hanáček 3, Habarta, Ressler po 1

Bílovice B – Kunovice C 2:8 čtyřhra 1, Pavlíček 3, Dubovský, Hráček po 2