Krajské bodovací turnaje mládeže

Poslední, osmý turnaj se konal 6.4. ve Slavičíně a zúčastnilo se ho na 120 hráčů, z toho 9 z našeho oddílu. Velmi dobrého umístnění dosáhli Dominik Šrom – 6. místo a bratři Šimůnkovi – Martin obsadil 17. a Ondra 27.místo.

Některé konečné umístnění našich hráčů po posledním turnaji:

dorost (150 hodnocených): 9. Dominik Šrom, 28.Lukáš Hladík, 42. Ondřej Šimůnek

starší žáci (110 hodnocených): 13. Martin Šimůnek, 46. Rosťa Stodůlka

mladší žáci (61 hodnocených): 44. Dominik Dupal, 50. Aleš Dubovský

nejmladší žáci (27 hodnocených): 21. Filip Hráček

Souhrn sezóny

Kunovice A – Divize – 11. místo (sestup do KP1) – 5-1-16 – Oharek 61%, Berger 46%, Šašinka Radek 41%, Autrata 33%, Šašinka Albert 31%

Kunovice B – KP1 – 3. místo – 15-0-7 – Mořický 76%, Chvíla 66%, Juřena 58%, Hajduk 40%

Kunovice C – KP2 – 11. místo (sestup do RP1) – 5-1-16 – Juřena 60%, Jančík 55%, Nožička 47%, Velan 39%, Vlk 30%, Smištíková 22%

Kunovice D – RP1 – 1. místo (postup do KP2) – 18-2-2 – Jančík 87%, Velan 64%, Smištík Roman 59%, Volák 49%, Šrom 54%, Bureš 40%

Kunovice E – RP3 – 7. místo – 10-0-12 – Šrom 95%, Volák 76%, Bureš 70%, Jančar 53%, Gabriel 43%, Hladík 27%, Mléčka 23%, Rudinská 8%

Kunovice F – RP5 – 1. místo (postup do RP4) – 18-1-2 – Hladík, Šimůnek Martin 93%, Šimůnek Ondřej 69%, Chvatík 67%

Soustředění mládeže Strážnice

Seznam přihlášených hráčů na soustředění do Strážnice ve dnech 3. – 7.5.2019. (Stav ke dni 13.4.2019)

  1. Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 2. Kozelek Daniel (2007, Kunovice), 3. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 4. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 5. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 6. Šimůnek Martin (2005, Kunovice), 7. Dubovský Aleš (2006, Kunovice), 8. Tománek Petr (2005, Bílovice), 9. Vala Filip (2005, Němčičky), 10. Vala Jakub (2009, Němčičky), 11. Ovesná Barbara (2010, Němčičky), 12. Surý Jakub (2001, Újezdec), 13. Surý David (2006, Újezdec), 14. Mareš Lukáš (2004, Otrokovice), 15. Šrom Dominik (2001, Kunovice), 16. Hráček Filip (2008, Kunovice), 17. Krčma Lukáš (2005, Otrokovice), 18. Komárek Šimon (2008, Němčičky), 19. Blaha Jan (2003, Bílovice), 20. Zajíc Thomas (2005, Kunovice), 21. Bereznaj Michal (2005, Bílovice), 22. Hyža Pavel (2005, Bílovice), 23. Pavlíček Matyáš (2004, Kunovice), 24. Habarta Aleš (2005, Kunovice), 25. Procházka Michal (2002, Újezdec), 26. Dupal Dominik (2006, Kunovice), 27. Kotík Tomáš (2008, Otrokovice), 28. Pekař Tomáš (2003, Bílovice), 29. Janků Martin (2000, Bílovice), 30. Holák David (2006, Bílovice), 31. Bednařík Václav (2004, Bílovice), 32. Bednařík Radek (2004, Bílovice), 33. Kopeček Adam (2005, Bílovice), 34.-35. volné

Áčko a Céčko sestupuje, Béčko třetí

Valašské Meziříčí B – Kunovice A 10:3

Kroměříž – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Autrata, Šašinka R. po 2, Šašinka A. 1

Kunovice B – Kostelec A 10:8 (4:8!) Mořický 4, Jančík, Chvíla, Juřena po 2

Kunovice B – Fryšták A 10:8 čtyřhra 2, Jančík, Juřena, Chvíla, Mořický po 2

Kunovice C – Bystřice p. Lopeníkem A 18:0 Kotačka, Velan, Jančík, Juřena

Kunovice C – Bílovice A 3:15 čtyřhra 1, Volák, Vlk po 1, Velan, Kotačka

Strání – Kunovice D 9:9 (8:3!) čtyřhra 1, Šrom 3, Volák, Velan po 2, Gabriel 1

Kunovice E – Vážany C 8:10  čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Hladík 2, Šimůnek O., Chvatík po 1

„Déčko“ postupuje do kraje !!!

žáci:

Kunovice A – Bánov 7:3 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Stodůlka 2, Zajíc 1

Kunovice B – Komňa 3:7 Pavlíček, Hanáček, Habarta po 1

Kunovice C – KST Hluk C 10:0 Ressler, Dubovský, Hráček

dospělí:

Bílovice B – Kunovice D 7:11 čtyřhra 2, Jančík, Velan po 3, Smištíková 2, Volák 1

Komňa B – Kunovice E 8:10 čtyřhra 1, Gabriel 4 (!!!), Bureš 3, Jančar, Hladík po 1

Kunovice F – Vážany E 9:9 čtyřhra 1, Šimůnek M. 4, Chvatík, Šimůnek O. po 2, Zajíc

Kunovice A – KST Zlín B 7:10  čtyřhra 1,Oharek, Šašinka R. po 2, Berger, Šašinka A. po 1

Kunovice A – Slušovice 10:8 čtyřhra 1, Oharek, Šašinka R. po 3, Berger 2, Šašinka A. 1

 Bystřice p. Hostýnem B – Kunovice B 7:11 Mořický 4, Chvíla, Juřena po 3, Hajduk 1

Dolní Němčí B – Kunovice B 4:14 čtyřhra 1, Mořický, Juřena po 4, Chvíla 3, Hajduk 2

Vlčnov A – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Jančík 2, Velan, Nožička po 1, Volák

ONV A – Kunovice C 13:5 Jančík 3, Velan 2, Vlk, Volák

Kunovice D – Komňa A 18:0 kontumačně

Kunovice E – Strání B 13:5 čtyřhra 1, Šrom 4, Bureš 3, Jančar, Gabriel po 2

Kunovice F – Uherský Ostroh B 18:0 Hladík, Chvatík, Šimůnek M., Šimůnek O.

žáci:

Bystřice pod Lopeníkem – Kunovice B 4:6 čtyřhra 1, Zajíc 3, Habarta, Hanáček po 1

Hluk B – Kunovice C 8:2 čtyřhra 1, Hráček 1, Dubovský, Pavlíček

Nivnice – Kunovice A odloženo

„F“ v předstihu vítězem základní třídy

Břestek – Kunovice D 7:11 čtyřhra 1, Jančík 4, Velan 3, Smištíková 2, Smištík R 1 ze 3., Volák 0 z 1

Spartak Hluk C – Kunovice E 6:12 čtyřhra 1, Bureš, Šrom po 3, Gabriel 2, Volák 2 ze 2, Fialík 1 z 1

Spartak Hluk D – Kunovice F 0:18 Hladík, Chvatík, Šimůnek O., Rudinská