Další úspěšná sezóna !!!

Sezóna 2014/2015 je za námi. Do soutěží jsme opět nasadili 6 družstev mužů a 2 družstva žáků.

Áčko hrající 4. rok Divizi, se letos umístilo na 8. příčce tabulky. Jako každý rok to byl hlavně boj se sestavou, takže do posledních zápasů nasadili i naše mladé náhradníky.
Béčko po loňské záchraně v KP2, letos bojovalo o špici této soutěže. Výrazně tomu pomohla naše nová posila Libor Oharek (4. místo v celkové úspěšnosti). Pěkné 3. místo (6b za 2. Vlčnovem) ale bohužel nestačilo k postupu do KP1 Zlínského kraje.
Co se nepovedlo Béčku, to se povedlo Céčku. Jelikož díky nově vzniklé soutěži pro příští sezónu (KP2 A – KP2 B), postupovali z našeho okresu 4 mančafty. Céčko dokonce celou RP1 opanovalo (o 5b před Bílovicemi), když neprohrálo jediný zápas.
Pohár oslavuje i naše Déčko. Velmi vyrovnanou RP2, kde 5 kol před koncem soutěže bojovalo až 9 týmů o postup, nejlépe zvládli naši hráči.
Éčko, kde se kolem Koláře a Rybnikáře točilo dalších 6 hráčů, obsadilo 9. místo.
eFko v stále probíhající RP5, kde hrají převážně naši žáci, drží 3 kola před koncem 6. místo z 14 účastníků

Žákovské Áčko skončilo v celkovém pořadí na 5. místě, béčko na 14. místě z 20 týmů.

Všem hráčům, po náročné sezóně, přejeme hodně odpočinku 😀 a hodně úspěchů jak v individuálních soutěžích, tak soutěžích týmových v příští sezóně.

uspesnost 2014-2015

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Tomas Moricky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.