Turnaj v Hodoníně ovládl Mořický, Oharek třetí

V sobotu 8. 5. 2016 jsme poměřili síly s hráči převážně KP2 Jihomoravského kraje a RP1 hodonínského okresu v herně Sokola Hodonín, kde se odehrál turnaj O sokolské pero. Turnaje se zúčastnilo 54 hráčů. Za náš oddíl startovali Víťa Autrata, Libor Oharek a Tomáš Mořický.

Po postupech našich hráčů ze skupin z prvních míst následoval pavouk. Víťa Autrata prohrál v osmifinále s pozdějším finalistou Petrem Kalivodou z Lanžhotu  2:3.
Lépe se už dařilo Liboru Oharkovi, který odehrál v pavouku 2 vítězné pětisetové zápasy. V semifinále narazil na Tomáše Mořického, ale i přes průběžné vedení 2:0 mu nezbyly síly a prohrál 2:3. V zápase o 3. místo porazil Víta Dvořáka z Kroměříže.
Tomáš Mořický po trápení se slabšími soupeři ve skupině, postupoval v pavouku vcelku hladce, až narazil na Libora Oharka. Ve finále narazil na přemožitele Víti Autraty, ale tomu nedal šanci a vyhrál s přehledem 3:0.

Foto zde – cuetec.rajce.idnes.cz/O_sokolske_pero_2016/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Tomas Moricky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.