Polovina sezóny za námi

S umístněním všech šesti družstev soutěží dospělých po polovině sezóny můžeme být spokojeni.

„A“ družstvo v divizi je aktuálně třetí, velmi dobrou sezonu má Libor Oharek s úspěšností téměř 80%, zdatně mu konkuruje Matyáš Kolečkář, který u nás hraje na střídavý start. Dále nastupují Berger, Šašinka a Autrata.

„B“ družstvo se nachází v KP I.třídy na 4.místě s reálnou možností postupu do divize, kam pravděpodobně budou postupovat 3 družstva. Základ družstva tvoří Mořický, Chvíla, Jančík a Ondra Juřena.

U „C“ družstva se boj o záchranu v KP II.třídy očekával, družstvo je na 9.místě s mírným náskokem na sestupové pozice. Převážně nastupují Velan, Volák, Nožička a bratři Šimůnkovi.

„D“ družstvo je čtvrté v RP II.třídy. Základ družstva tvoří hráči juniorského věku – bratři Šimůnkovi, Hladík, Chvatík a Šrom. Za zmínku stojí 96% úspěšnost Martina Šimůnka a skutečnost, že v zápasech se prostřídalo celkem 13 hráčů.

„E“ družstvo je dokonce druhé v RP III.třídy, tabulka je však neúplná z důvodu odložení několika zápasů. Nejlepší výkony podává Libor Juřena a navrátilec Miloš Kopčil, dále nastupují Bureš, Jančar a Gabriel.

„F“ družstvo je na 3.místě základní třídy, vzhledem k tomu, že má odloženo několik zápasů, mělo by se dostat na postupové druhé místo. Základ družstva tvoří školáci – Stodůlka, Pavlíček, Habarta Aleš a Zajíc.

V osmičlenné žákovské soutěži je v souvislosti s Covidem odložena celá řada zápasů, proto je tabulka nepřehledná a nevypovídající. Za naše družstvo, které má odloženo hned 3 zápasy, převážně nastupují Habarta Tomáš, Kozelek, Bída a Šarátek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr Bures. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.