Pavel Chvíla vítězem okresních přeborů, Tomáš Mořický skončil 3. !!!!

TJ Kunovice vyslalo na okresní přebory konané 4.1. 2015 v Nivnici hned 11 hráčů. Turnaje se zúčasnili Pavel Chvíla, Tomáš Mořický, Víťa Autrata, Miloš Berger, Radek Šašinka, Libor Oharek, Honza Hajduk, David Kotačka, Marek Volák, Aleš Rybnikář a Tomáš Fialík.

Ze skupin se podařilo postoupit pouze první šestici jmenovaných.

Nejlépe se dařilo Pavlu Chvílovi, jenž celý turnaj vyhrál. Po skupinové fázi na cestě za titulem porazil Miroslava Ježka (Dol. Němčí) 3:0, Jirku Šopíka (Nivnice) 3:0, Přemysla Mlýnka (Vlčnov)3:2 a Marcela Smetanu 3:0. Ve finále porazil Martina Beníčka (oba Nivnice) 3:2.

Dalšího skvělého výsledku dosáhl Tomáš Mořický, který skončil na 3. místě. V pavouku narazil na Martina Konečného (ONV, 3:0), Ivana Rychlíka (Bílovice, 3:1), Michala Švehlu (Újezdec, 3:2), v semifinále prohrál s Martinem Beníčkem 1:3.

Do osmifinále se dostali Víťa Autrata, Miloš Berger a Radek Šašinka.
Víťa Autrata porazil Radka Poláška (Bílovice), ale poté prohrál S Marcelem Smetanou 2:3. Miloš Berger porazil Ondřeje Kučeru (Dolní Němčí) a poté prohrál s Martinem Beníčkem. Radek Šašinka porazil Petra Kovaříka (Nivnice), pak prohrál s Peterem Kováčem (Újezdec).

Libor Oharek prohrál v 16-tifinále s Jaroslavem Urbánkem (Bojkovice) 0:3.

Ve čtyřhrách se nejvíce dařilo dvojici Chvíla – Oharek, kteří v semifinále nestačili na dvojici Beníček- Hladiš.
Vítězi čtyřher jsou Přemysl a Radomír Mlýnkovi.

Foto najdete na:
http://foto.mjanik.cz/Okresni-prebory-STUH-2014/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Tomas Moricky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.