Okresní přebory

Okresních přeborů, které se uskutečnily 4.1. 2014 ve sportovní hale v Nivnici, se zúčastnilo 7 našich hráčů – Jan Glajch, Tomáš Mořický, Vít Autrata, David Kotačka, Adam Kolář, Marek Volák a Martin Velan.

Největšího úspěchu dosáhl Jan Glajch, který společně s Martinem Kučerou (Dol. Němčí) vyhrál turnaj čtyřher, když ve finále porazili dvojici Smetana – Janča z Nivnice 3:1.

V turnaji dvouher postoupili z 5 členných skupin Jan Glajch, Tomáš Mořický, Vít Autrata, David Kotačka a Adam Kolář.
Do pavouku postupovalo 48 hráčů

Jan Glajch a Tomáš Mořický se shodně umístili na výborném 5.-8. místě.

Jan Glajch, jako nasazený byl nasazen rovnou do 2. kola kde vyřadil Iva Gregůrka (Nivnice), ve 3. kole porazil Jaroslava Urbánka (Bojkovice) 3:1, ovšem v osmifinále prohrál s Martinem Kučerou 1:3

Tomáš Mořický postoupil ze své skupiny z 1. místa, když v ní porazil například Martina Kučeru – pozdějšího finalistu. Po postupu ze skupiny vyřadil Štěpána Chlachulu (UH) 3:0, obhájce prvenství Přemysla Mlýnka (Vlčnov) 3:1 a Michala Janíka (Břestek) 3:2. Nakonec zůstal na raketě Lukáše Poláška z Bílovic (1:3)

Na 16.-32. místě se umístil Vít Autrata a David Kotačka

Vít Autrata po postupu ze skupiny porazil Marka Pospíšila (Bílovice) 3:1, ale poté prohrál s Martinem Beníčkem (Nivnice) 0:3

David Kotačka postoupil ze skupiny ze 3. místa, kdy na poslední chvíli porazil Pavla Vintra (Bílovice) 3:1. V pavouku porazil Romana Kryse (Vážany) 3:1, ovšem hned v dalším zápase narazil na Lukáše Poláška a prohrál 0:3.

Na 32.-48. místě se umístil Adam Kolář

Adam Kolář hned v 1. kole pavouka narazil na Martina Kučeru (Dol. Němčí) a prohrál 0:3

Ze skupiny nepostoupili Marek Volák a Martin Velan. Velké překvapení ovšem bylo, že Marek Volák porazil Přemysla Mlýnka 3:2.

Turnaje se účastnilo kolem 72 hráčů

Vítězem ve dvouhře se stal Lukáš Polášek, který ve finále porazil Martina Kučeru 3:2
Ve čtyřhře zvítězili Jan Glajch a Martin Kučera

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Tomas Moricky. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.