Konec sezóny

Kunovice A – Bystřice p. Hostýnem A 10:2 čtyřhra 2, Šašinka R. 3/3, Oharek 2/2, Autrata 2/3, Mořický 1/2

Kunovice A – Otrokovice A 9:9 čtyřhra 1, Autrata 3/3, Oharek 3, Mořický, Šašinka A. po 1, Chvíla 0/1

Kunovice B – Hulín B 7:11 čtyřhra 1, Autrata 4, Mořický 2, Hajduk, Berger

Kunovice B – Slavičín B 9:9 čtyřhra 2, Autrata 4, Vlk 2, Mořický 1, Berger

Bystřice p. Hostýnem C – Kunovice C 10:8 Šašinka A. 3, Smištík, Smištíková po 2, Velan 1

Otrokovice C – Kunovice C 7:11 čtyřhra 2, Smištíková, Smištík po 3, Šašinka A. Velan po 1

Vlčnov B – Kunovice D 6:12 čtyřhra 2, Nožička, Velan po 4, Rybnikář 2, Volák

Vlčnov C – Kunovice E 5:13  čtyřhra 2, Bureš, Rybnikář, Šrom po 3, Kolář 2

Kunovice F – Vlčnov D 3:15 Gabriel 2, Hladík 1, Pospíšil, Štěpaník

19. a 20. kolo

Dolní Němčí A Kunovice A 10:5 Šašinka R. 3, Oharek 2, Mořický, Chvíla

Orel Zlín – Kunovice A 10:5 čtyřhra 1, Chvíla, Oharek, Šašinka R., Mořický po 1

Dolní Němčí C – Kunovice B 10:8 Nožička 3, Vlk, Bureš po 2, Smištík R. 1

Kostelec C – Kunovice B 9:9 Autrata 4, Berger 3, Vlk 2, Bureš

Kunovice C – Dolní Němčí C 11:7 Šašinka A. 2, Smištíková, Smištík po 1, Velan, 5x WO – hosté ve 3

Kunovice C – Hluk A 15:3 čtyřhra 1, Smištík, Šašinka A. po 4, Smištíková, Velan po 3

Vážany A – Kunovice D 8:10 čtyřhra 1, Nožička, Hajduk po 3, Rybnikář 2, Volák 1

Komňa A – Kunovice E 16:2 Fialík, Kolář, Šrom, Gabriel

Kunovice F – Újezdec D 4:14 Mléčka 3, Hladík 1, Štěpaník, Pospíšil

17. a 18. kolo

Kunovice A – Kostelec B 1:10 Mořický 1, Oharek, Autrata, Šašinka R.

Kunovice A – Dolní Němčí B 10:6 2 čtyřhry, Mořický, Oharek po 2/3, Šašinka R. 2, Chvíla, Autrata po 1/2

Kunovice B – Horní Bečva 10:8 čtyřhra 1, Hajduk, Vlk po 3, Bureš 1, Nožička 1/3, Mořický 1/1

Kunovice B – Bílovice 2:16 Nožička, Vlk po 1, Bureš, Jančar

Rožnov p. R. C – Kunovice C 7:11 čtyřhra 1, Velan, Smištíková po 3, Smištík, Šašinka A po 2

Kunovice C – ONV 6:12 Smištíková, Smištík, Šašinka A. po 2, Velan

Kunovice D – Uherské Hradiště B 8:10 Kolář 3 (!), Fialík, Rybnikář po 2, Volák 1

Hluk B – Kunovice E 18:0 Fialík, Rybnikář, Hladík

Hluk C – Kunovice F 7:11 čtyřhra, Kolář 4, Šrom 3, Gabriel 2, Mléčka 1

17. kolo

Kunovice D – ONV B 5:13 Velan 3, Rybnikář 2, Bureš, Volák

Kunovice E – KST Hluk 12:6 čtyřhra 1, Velan 4, Rybnikář, Gabriel po 3, Šrom 1/1, Bureš 0/3

Kunovice F – Zlechov B 14:4 čtyřhra 2, Kolář 4, Šrom, Jančar po 3, Mléčka 2

16. kolo

Kunovice A – Hulín A 10:7 čtyřhra 1, Oharek 4, Mořický 3, Autrata, Šašinka R po 1

Kunovice B – Vidče B 17:1 čtyřhra 1, Vlk, Berger, Nožička 3 ze 3, Bureš 1 ze 2, 6x w.o.

Bystřice p. Lopeníkem – Kunovice C 13:5 čtyřhra 1, Smištík, Smištíková po 2, Volák, Rybnikář

Nivnice B – Kunovice D 12:6 čtyřhra 1, Velan 2, Rybnikář, Smištík R., Volák, 3x WO

Horní Němčí – Kunovice E 9:9  čtyřhra 1, Rybnikář, Velan po 3, Bureš, Gabriel po 1

ONV E – Kunovice F 14:4  Šrom 2, Jančar, Kolář po 1, Gabriel

15. kolo RP

Veletiny B – Kunovice D 6:12 čtyřhra 1, Šašinka A. 4, Nožička 3, Velan 2, Hajduk 1 — 3x WO pro domácí

Kunovice E – Veletiny C 9:9 čtyřhra 1, Velan 4, Fialík, Gabriel po 2, Rybnikář

Kunovice F – Hor. Němčí B 12:6 čtyřhra 1, Šrom 4, Mléčka, Gabriel po 3, Jančar 1

14. a 15. kolo

Nivnice – Kunovice A 10:7 Mořický 3, Oharek, Šašinka R. po 2, Chvíla

ValMez B – Kunovice A 10:6 Šašinka 3, Oharek 2, Hajduk 1, Chvíla

Holešov B – Kunovice B 14:4 Berger 3, Hajduk 1, Nožička, Bureš

Vsetín B – Kunovice B 8:10 čtyřhra 2, Nožička 4, Hajduk, Mořický po 2, Bureš

Kunovice C – Uherské Hradiště 7:11 Šašinka A., Smištíková po 2, Velan, Smištík po 1

Kunovice C – Morkovice 10:8 Smištík, Šašinka po 3, Velan, Smištíková po 2

Kunovice D – Veletiny A 5:13 Smištík R. 2, Volák, Fialík, Kolář po 1

Břestek – Kunovice E 17:1 Jančar 1, Hladík, Rybnikář

Dolní Němčí F – Kunovice F 7:11 čtyřhra 1, Kolář 4, Gabriel, Mléčka po 3

Vánoční turnaj

Premiérové vítězství na Vánočním turnaji má za sebou Libor Oharek, druhý letos skončil překvapivě Honza Hajduk, třetí místo obsadil Miloš Berger.

Turnaj čtyřher ovládlo duo Tomášů – Mořický s Fialíkem před Radkem Šašinkou a Romanem Smištíkem.

Výsledky:

1. Libor Oharek
2. Honza Hajduk
3. Miloš Berger
4. Vašek Šmíd
5. Radek Šašinka
6. Albert Šašinka
7. Tomáš Mořický
8. Dana Smištíková
9. Roman Smištík
10. Martin Velan
11. Marek Volák
12. Jirka Nožička
13. Dorek Schottl
14. Aleš Rybnikář
15. Peťa Bureš
16. Pavel Chvíla
17. Peťa Gabriel
18. Tomáš Fialík
19. Zdena Mléčka
20. Dominik Šrom

Čtyřhry:
1. Mořický – Fialík
2. Šašinka R. – Smištík
3. Šmíd – Mléčka
4. Nožička – Velan
5. Hajduk – Volák
6. Berger – Gabriel
7. Smištíková – Bureš
8. Oharek – Rybnikář
9. Šašinka A. – Schottl
10. Chvíla – Šrom

 

Fotky ve fotogalerii Vánoční turnaj 2016.