M.Šimůnkovi těšně unikl postup

Na celostátním turnaji mládeže kategorie „A“ 9.3.2024 v Hluku smolně unikl Martinu Šimůnkovi postup ze skupiny jen o několik míčků.

Martin Šimůnek – Artur Kosťuk (Sparta Praha) 3:1

Martin Šimůnek – Jakub Dušek (SK Dobré) 3:1

Martin Šimůnek – Lukáš Přikryl (Blansko) 1:3

„E“ definitivně vítězem soutěže

Žáci:

Zlechov – Kunovice A 7:3 čtyřhra 1, Hoplíček 2, Sova, Stodůlka

Vlčnov – Kunovice B 3:7 čtyřhra 1, Hasoň, Štefaník, Sklenář po 2

Dospělí:

Kunovice A – Otrokovice A 10:2 Mořický 3/0, Berger 2/0, Oharek 1/0, Šašinka 0/1, 4 x w.o.

Kunovice A – Dolní Němčí C 10:3 čtyřhra 2, Oharek 3/0, Mořický, Šašinka 2/1, Berger 1/1

Kunovice B – Slavičín 8:10 čtyřhra 1, Juřena 3, Šimůnek M., 2, Chvíla, Šrom po 1

Kunovice B – Dolní Němčí D 8:10 čtyřhra 1, Šimůnek M. 4, Juřena 2, Šrom 1, Šimůnek O.

Sp.Hluk B – Kunovice C 4:14 Šimůnek O., Velan, Hladík, Nožička

Drslavice-Veletiny C – Kunovice D odloženo

Bystřice p Lop.C – Kunovice E 7:11 čtyřhra 1, Bureš, Kopčil po 4, Jančar 2,, Habarta Tomáš

6.krajský bodovací turnaj mládeže

proběhl ve dnech 24.-25.2. v Ostrožské Nové Vsi a přestože se konal v termínu jarních prázdnin, zúčastnilo se ho 98 závodníků, z toho 8 hráčů našeho oddílu. Martin Šimůnek obsadil třetí místo a i ostatní naši hráči (Hasoň, Číhal, Šarátek Jakub, Škrabalová, Sova, Stodůlka a Sklenář) tentokrát podali solidní výkony.

„E“ jistým postupujícím

Kunovice C – Ostr.Nová Ves B 10:8 čtyřhra 1, Šrom 4, Šimůnek O. 3, Hladík, Kopčil po 1

Kunovice D – Bánov 12:6 čtyřhra 2, Hladík, Kopčil po 3, Chvatík 2, Volák ze 2, Jančar 0 ze 2

Kunovice E – Spartak Hluk C 16:2 čtyřhra 2, Jančar, Habarta T., Pavlíček po 4, Hoplíček 2

Dvanáctá výhra „D“ v řadě, vítězná série „C“ skončila

žáci:

Kunovice A – Ostr.Nová Ves 10:0 Hoplíček, Stodůlka, Sova, Šarátek Jiří

Vlčnov – Kunovice B odloženo na žádost hostů

dospělí:

Újezdec u Luh. – Kunovice A 7:10 čtyřhra 1, Berger, Oharek 3/1, Mořický 2/1, Šašinka 1/3

Bystřice pod Hostýnem A – Kunovice A 3:10 čtyřhra 1, Berger, Oharek 3/0, Šašinka 2/0, Mořický 1/2

Fryšták – Kunovice B 7:11 čtyřhra 2, Jančík, Juřena po 3, Šimůnek M. 2, Hladík 1

Bystřice pod Hostýnem B – Kunovice B 1:17 čtyřhra 2, Jančík, Juřena, Šimůnek M. po 4, Šimůnek O. 3

Nivnice B – Kunovice C 10:8 čtyřhra 1, Šimůnek O. 3, Nožička, Chvatík po 2, Kopčil

Zlechov A – Kunovice D 5:13 čtyřhra 2, Kopčil 4 (!), Hladík 3, Chvatík, Volák po 2

Zlechov C – Kunovice E 4:14 čtyřhra 2, Bureš, Jančar po 4, Habarta A. 3, Habarta T. 1

V souboji prvního s druhým deklasovalo „D“ Ostrožskou

Kunovice C – Vážany-Ořechov B 14:4 čtyřhra 2, Chvíla, Šrom po 4, Velan 3, Hajduk 1

Kunovice D – Ostr.N.Ves C 15:3 čtyřhra 2, Chvatík, Velan po 4, Hladík 3, Volák 3 ze 3, Kopčil 0 z 1

Kunovice E – Uh.Hradiště A 15:3 čtyřhra 2, Jančar, Kopčil po 4, Habarta A. 3, Bureš 2 ze 2, Šarátek Jakub 0 ze 2

Pouze „B“ ztratilo, jinak sedm víkendových výher

Kunovice A – Horní Bečva 10:3 čtyřhra 2, Berger, Oharek 2/0, Šimůnek M. 2/1, Šašinka 1/2

Kunovice A – Bílovice 10:1 čtyřhra 2, Mořický, Oharek, Šašinka 2/0, Berger 2/1

Kunovice B – Kostelec B 12:6 čtyřhra 1, Juřena 4, Šrom 3, Jančík, Šimůnek O. po 2

Kunovice B – Rožnov p.R. 8:10 čtyřhra 1, Juřena 3, Jančík, Šimůnek M. po 2, Šimůnek O.

Dolní Němčí E – Kunovice C 6:12 čtyřhra 1, Velan 4, Šrom, Nožička po 3, Hajduk 1

Kunovice D – Horní Němčí 14:4 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Velan, Volák po 3

KST Hluk B – Kunovice E 1:17 čtyřhra 2, Bureš, Jančar, Habarta Aleš po 4, Habarta Tomáš 3

dohrávka:

Bílovice C – Kunovice C 2:16