soustředění mládeže Strážnice

se koná 4.-8.5.2017.

Přehled přihlášených hráčů ke dni 21.4.2017:   1..Stodůlka Rostislav (2004, Kunovice), 2. Chvatík Marek (2003, Kunovice), 3. Hladík Lukáš (2003, Kunovice), 4. Hádlík Martin (2004, Němčičky), 5. Hádlíková Jitka (2005, Němčičky), 6. Vala Filip (2005, Němčičky), 7. Cikánek Martin (2003, Otnice u Brna), 8. Šimůnek Ondřej (2003, Kunovice), 9. Šimůnek Martin (2005, Kunovice) 10. Pospíšil Ondřej (2001, Kunovice), 11. Oplt Bolek (2004, Otnice u Brna), 12. Pavlíček Matyáš (2004, Kunovice), 13.Hyža Pavel, (2005, Bílovice), 14. Holák David (2006, Bílovice), 15. Tománek Petr (2005, Bílovice), 16. Tománek Marek (2004, Bílovice), 17. Bereznaj Michal (2005, Bílovice), 18. Bednařík Václav (Bílovice), 19. Bednařík Radek (Bílovice), 20. Blaha Jan (2003, Bílovice), 21. Grubl Matyáš (2000, Bílovice), 22 Zajíc Thomas (2005, Kunovice), 23. Svoboda Tomáš (Bílovice), 24. Ovesný Marek (2009, Němčičky), 25. Ovesná Jana (2006, Němčičky), 26. Surý Jakub (2001, Újezdec u Luh.), 27. Šmíd Štěpán (2002, Újezdec u Luh.), 28. Procházka Michal (2002, Újezdec u Luh.), 29.- 30. volné

RP 21 kolo

Kunovice D – Velehrad 12:6  čtyřhra 1, Šašinka, Velan po 4, Nožička 3,  Volák

Kunovice E – Újezdec u Luh. C 15:3  čtyřhra 1, Bureš, Rybnikář 3/0, Fialík, Gabriel 3/1, 2 x w.o.

Kunovice F – Vážany C  5:13  Mléčka, Šrom po 2, Gabriel 1, Hladík

19.kolo RP

Kunovice D – Újezdec B  10:8  Hajduk, Velan po 4, Volák 2, Kolář

Kunovice E – Strání A  4:14  čtyřhra 1, Fialík 2, Rybnikář 1, Kolář, Šrom

Kunovice F – Komňa B  9:9 čtyřhra 1, Šrom 4, Gabriel 3, Mléčka 1, Jančar

Krajské bodovací turnaje mládeže

Umístnění našich hráčů po 5.turnaji:

dorost – 134 hodnocených:

20. Dominik Šrom

65. Albert Šašinka

103. Lukáš Štěpaník

starší žáci – 107 hodnocených:

22. Lukáš Hladík

54. Ondřej Šimůnek

71. Marek Chvatík

mladší žáci – 61 hodnocených:

28. Martin Šimůnek

33.Rosťa Stodůlka

Krajské přebory jednotlivců

se konaly 21.1. ve Slavičíně a náš oddíl reprezentovala čtveřice hráčů. Libor Oharek skončil 17.-30., Tomáš Mořický 31.45. a Marek Volák s Martinem Velanem obsadili 46.-59.místo. Čtyřhra Oharek-Mořický skončila 9.-16.

12 kolo RP

Kunovice D – Dol.Němčí E 8:10 čtyřhra 1, Smištík R., Velan po 3, Bureš 1, Volák

Kunovice E – Bojkovice B  6:12  Bureš 2, Gabriel 2 (!!!), Šrom 1, Jančar 1

Kunovice F – Břestek B 7:11 Mléčka 3, Gabriel 2, Jančar, Kolář po 1

žáci:

Kunovice – Šarovy 5:5 čtyřhra 1, Hladík 3, Chvatík 1, Stodůlka

Bowling

1. Dominik Šrom 268, 2. Tomáš Fialík 255, 3. Petr Bureš 238, 4. Libor Oharek 232, 5. Martin Velan 217, 6. Mirek Smištík 209, 7. Honza Hajduk 207, 8. Víťa Autrata a Aleš Jančar 202, 10. Tomáš Mořický 201, 11. Marek Volák 196, 12.Roman Smištík 193, 13. Pavla Hajduková 183, 14. Jiří Nožička 175, 15.Adam Kolář 170, 16. Anka Kolůchová 156, 17. Pavel Chvíla 149, 18. Petr Gabriel 147, 19. Aleš Rybnikář 143, 20. Eliška Kolůchová 90.

Fotky z bowlingu jsou ve fotogalerii Bowling 2016.