Anketa sportovec Kunovic za rok 2020

Sportovní komise Rady města Kunovice po zralé úvaze a ve shodě názorů většiny jejich členů vyhlásila jubilejní, již desátý ročník ankety O nejlepšího sportovce Kunovic za rok 2020. Tak jako byl celý „kulatý“ rok 2020 jiný než předchozí, také sportování bylo mnoha vládními nařízeními značně omezeno. Věkové rozdělení kategorií zůstává stejné: sportovci do 15 let a nad 15 let. Věkovou hranici mezi nimi tvoří rok narození 2005. Hlasující mohou své favority vybírat ze sportovců nominovaných jednotlivými sportovními kluby působícími v Kunovicích. Hlasovací lístky bude možné získat z Městského zpravodaje Kunovjan. Také je k dispozici v omezeném množství na městském úřadě, případně v městském informačním centru. O pořadí v jednotlivých kategoriích budou rozhodovat hlasy čtenářů Městského zpravodaje Kunovjan, v němž budou v letošních vydáních v únoru, březnu a dubnu k dispozici hlasovací lístky. Vyplněné je bude možné odevzdávat do připravených schránek na třech místech: v Městském informačním centru Kunovice, v budově Městského úřadu Kunovice nebo v Knihovně Fanka Jilíka. Hlasovací lístky budou přijímány do 30. dubna 2021. Zdroj – Kunovjan 2/2021 – zkráceno.

ALEŠ HABARTA – stolní tenis do 15 let


Člen klubu ST AMON Kunovice (ročník 2005)
byl v uplynulé sezoně oporou žákovského týmu a svými výkony přispěl k solidnímu umístění žákovského „A“ družstva v nedohrané mistrovské soutěži. V řadě zápasů nastoupil i za dospělé a také zde dokázal uhrát body se staršími soupeři.
Úspěšně reprezentoval svůj oddíl také v sérii krajských bodovacích turnajů mládeže.

MAREK CHVATÍK – stolní tenis nad 15 let

Sedmnáctiletý hráč klubu ST AMON Kunovice
(ročník 2003) se aktuálně nachází na 41. místě krajského žebříčku dorostenců ze 192 hodnocených. Úspěšně reprezentoval svůj oddíl v sérii krajských bodovacích turnajů mládeže i v mistrovských utkáních. Jeho předností je příkladný a zodpovědný přístup k tréninkům i mistrovským utkáním. Patří k nejvytíženějším hráčům oddílu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Petr Bures. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.