Déčko jistým sestupujícím

žáci:

Kunovice A – Bánov 6:4 Šimůnek M. 3, Zajíc 2, Habarta 1

Kunovice B – KST Hluk B 0:10 Dupal, Hráček, Trampota

dospělí:

Kunovice D – Strání A 9:9 čtyřhra 1, Vlk, Smištík R, Volák po 2, Šimůnek M. 2 ze 3, Bureš 0 z 1

Sp.Hluk C – Kunovice E 7:11 čtyřhra 1, Bureš, Gabriel po 3, Jančar, Juřena po 2

Kunovice F – Uh.Hradiště A 17:1 čtyřhra 2, Hladík, Chvatík, Šimůnek O. po 4, Šimůnek M. 2 ze 2, Habarta 1 ze 2

Spanilá jízda Áčka pokračuje

Orel Zlín A – Kunovice A 6:10 čtyřhra 1, Šašinka A., Šašinka R. po 3, Chvíla 2, Oharek 1

Val.Meziříčí B – Kunovice A 9:9 čtyřhra 1, Oharek 3, Šašinka R., Juřena po 2, Šašinka A. 1

Kunovice B – Otrokovice B 6:12 čtyřhra 2, Autrata 2, Mořický 1, Smištík R., Jančík, 1x WO

Kunovice B – Bylnice A 9:9 čtyřhra 1, Mořický 4, Autrata, Jančík po 2, Hajduk

Kunovice C – Otrokovice C 10:8 čtyřhra 2, Juřena 4, Hajduk 3, Nožička 2, Velan

Kunovice C – Dol.Němčí C 9:9 čtyřhra 1, Nožička3, Velan, Smištíková po 2, Volák 1

Hluk B – Kunovice D 14:4 Vlk 3, Šrom 1, Šimůnek O., Chvatík

Zlechov B – Kunovice E 11:7 čtyřhra 1, Bureš, Juřena L. po 3, Zajíc, Hráček

Ostr.N.Ves E – Kunovice F 4:14 čtyřhra 2, Hladík 4, Šimůnek M., Chvatík po 3, Šimůnek O. 2

Pět porážek

žáci:

KST Hluk A – Kunovice A 8:2 Zajíc, Hráček po 1, Habarta

Dol.Němčí A – Kunovice B 7:3 Trampota, Dupal, Dubovský

dospělí:

Kunovice D – O.N.Ves B 2:16 Šimůnek M. 2, Bureš, Chvatík, Stodůlka

Kunovice E – O.N.Ves D 4:14 Juřena L. 3, Fialík 1, Jančar, Gabriel

Nivnice D – Kunovice F 16:2 Hladík, Chvatík po 1, Habarta, Stodůlka

Áčko v divizi už páté, B a C kráčí k záchraně

Kunovice A – Otrokovice A 10:4 čtyřhra 1, Oharek, Berger, Šašinka A. po 2, Šašinka R. 1

Kunovice A – Slavičín A 10:6 čtyřhra 1, Šašinka R. 3, Šašinka A., Berger, Oharek po 2

Zlín B – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Mořický 3, Autrata, Juřena po 2, Jančík 1

Bílovice A – Kunovice B 9:9 čtyřhra 1, Jančík 3 (!), Autrata, Mořický po 2, Juřena 1

Nivnice B – Kunovice C 5:13 čtyřhra 1 Hajduk, Juřena po 4, Velan 3, Volák 1

Vsetín A – Kunovice C 15:3 Nožička 2, Velan 1, Vlk, Volák

Kunovice D – Nivnice C 2:16 Stodůlka, Rudinská po 1, Tvrdoň, Zajíc

Horní Němčí A – Kunovice E 12:6 Fialík 3, Jančar 2, Bureš 1, Gabriel

Horní Němčí B – Kunovice F 5:13 čtyřhra 1, Šimůnek O. 4, Hladík, Šimůnek M. po 3, Chvatík 2

Po dlouhé době výhra „Déčka“

Kunovice D – Drslavice-Veletiny B 10:8 Vlk, Smištíková, Smištík R., Volák

Kunovice E – Břestek B 18:0 kont., nehráno pro malý počet hráčů hostů

Kunovice F – Drslavice-Veletiny D 7:11 čtyřhra 1, Šimůnek M. 3, Šimůnek O. 2, Hladík 1, Rudinská